Reklama

Reklama

"Big Brother": Jak wygląda Alicja Walczak z pierwszej edycji programu?

Alicja Walczak była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Wówczas w domu Wielkiego Brata była postacią wyjątkowo kontrowersyjną. Żaden z uczestników nie był tyle razy nominowany. Co robi dziś Alicja Walczak i jak wygląda?

Alicja Walczak była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Wówczas w domu Wielkiego Brata była postacią wyjątkowo kontrowersyjną. Żaden z uczestników nie był tyle razy nominowany. Co robi dziś Alicja Walczak i jak wygląda?
Alicja Walczak byłą gościem premierowej "Big Brother Areny" /AKPA

Podczas pierwszej edycji "Big Brothera" mieszkańcy aż pięciokrotnie typowali Alicję Walczak do opuszczenia domu Wielkiego Brata, tymczasem ona szła przez program jak burza.

Uczestniczka odpadła dopiero tuż przed wielkim finałem. Co robi dziś Alicja Walczak? Ostatnio znowu pojawiła się na salonach.

Była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera"

Alicja Walczak zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji programu "Big Brother", który w 2001 roku okazał się hitem TVN. Walczak, choć nie do końca była lubiana przez współmieszkańców, odpadła z "Big Brothera" dopiero tuż przed finałem. Wcześniej zdążyła się stać najczęściej nominowaną uczestniczką reality show.

Reklama

Pozostali aż pięciokrotnie wskazywali ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. A ona eliminowała swoich przeciwników. Widzowie zapamiętali ją jednak przede wszystkim jako przepiękną i bardzo uduchowioną kobietę.

Liczyła na karierę, ale zniknęła z mediów

Alicja po "Big Brotherze" nie ukrywała, że chciałaby zrobić karierę w show-biznesie. Wkrótce wraz z innymi uczestnikami reality show wystąpiła w dwóch filmach: "Gulczas, a jak myślisz?" i "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja", które nie okazały się jednak wstępem do dużej kariery aktorskiej.

Niedługo później Walczak zniknęła z mediów. Jej dalsze życie toczyło się z dala od kamer. Alicja postawiła na naukę. Skończyła politologię i dziennikarstwo, została magistrem sztuki na ASP w Gdańsku. W końcu zaczęła zajmować się także doradztwem personalnym, czyli tzw. coachingiem. Napisała też książkę o swojej przemianie duchowej.

Musiała mierzyć się z przeciwnościami losu

Walczak w przeszłości musiała mierzyć się również z dużymi przeciwnościami losu. Życie nie zawsze było dla niej łaskawe. Miała poważny wypadek samochodowy, później stwierdzono u niej nowotwór.

"Miałam ciężki wypadek samochodowy, zderzenie czołowe, które dzięki Bogu przeżyłam. Doznałam jednak poważnego urazu kręgosłupa, w związku z czym cały czas muszę być rehabilitowana. Łączę to jednak ze sportem, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Zostałam też cudownie uzdrowiona z choroby nowotworowej, na którą zmarł mój tata. Chodzi o raka drobnokomórkowego płuc" - mówiła pod koniec 2017 roku w rozmowie z "Faktem".

Powrót na salony

Kiedy okazało się, że "Big Brother" wraca w 2019 roku z nową edycją, producenci nie zapomnieli o dawnych gwiazdach reality show. Alicja Walczak była gościem premierowej "Big Brother Areny", później pojawiła się też kilkukrotnie w innych programach TVN-u, opowiadając o swoich wspomnieniach i doświadczeniach wyniesionych z reality show.

Kilka dni temu ponownie pojawiła się na salonach. Tym razem gościła na gali zamknięcia Festiwalu "Dwa Teatry". Zobaczcie, jak 51-letnia dziś Alicja prezentowała się na ściance. Bardzo się zmieniła od czasów pierwszej edycji "Big Bothera"?

Autor: Maria Staroń

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL