Reklama

Reklama

"Big Brother". Igor doprowadził Magdę do łez

Nie milkną echa piątkowej imprezy w domu Wielkiego Brata. W poniedziałkowym odcinku "Big Brothera" przypomniano sytuację, kiedy Magda Wójcik popłakała się przez Igora Jakubowskiego. Uczestniczkę bardzo zabolały słowa kolegi, który próbował żartować z jej relacji z Olehem. Jak Igor skomentował to zdarzenie w pokoju zwierzeń?

Piątkowa, mocno zakrapiana impreza w domu Wielkiego Brata wzbudziła naprawdę duże emocje i do tej pory jest komentowana przez widzów. 

Niektórzy uczestnicy wyraźnie przesadzili z alkoholem. Do tego stopnia, że część w sobotę rano nie była sobie w stanie przypomnieć, co działo się wcześniej. 

Alkohol zbliżył do siebie niektórych domowników - Oleh i Madzia nie szczędzili sobie pocałunków, również Magda Zając okazywała sporo czułości Igorowi. 

Ale polały się też łzy. Igor zaczął układać piosenkę o relacji Madzi i Oleha. 

Reklama

"On dla niej robi wszystko i tyle, a ona tylko łapie te chwile i czas spędza mile" - śpiewał mocno już wstawiony uczestnik. Choć ułożony przez Jakubowskiego tekst miał mieć raczej żartobliwy wydźwięk, to bardzo zabolał Wójcik.

Magda na słowa Igora zareagowała bardzo emocjonalnie. Pobiegła do sypialni, gdzie zalała się łzami i starała się wszystkich zapewnić, że nie jest tak, jak przedstawił to Jakubowski. 

"Łzy się lały strumieniami" - wspominał następnego dnia Łukasz. "Widocznie bardzo mnie musiało zaboleć to, co powiedział Igor" - odpowiedziała mu Wójcik. 

Jednak nie musiało minąć dużo czasu, by wybaczyła koledze-bokserowi. Następnego poranka po imprezie Jakubowski wytłumaczył jej, że nie miał nic złego na myśli i nie chciał jej urazić. 

"Spoko już teraz, już teraz wiem. Ale wczoraj przykro mi było" - powiedziała Magda. "Kilka łez popłynęło, ale imprezka bez dramy, to jaka imprezka?" - dodała. "Teraz wszyscy się z tego śmiejemy. Na weselu tylko nie śpiewaj takich piosenek" - żartowała dalej.

Igor o całej sytuacji opowiedział później w pokoju zwierzeń. "Nie lubię kogoś obrażać, a jeśli to zrobiłem, to od razu przepraszam za takie rzeczy" - zapewnił Wielkiego Brata. 

"Mi jest na pewno głupio z tego powodu, że jakaś dziewczyna musiała przeze mnie płakać, bo nie o to mi chodziło. Ale z drugiej strony - fajnie, że ona mówi, że patrzy na to poważnie" - dodał Jakubowski.

Autor: Maria Staroń


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019 | Igor Jakubowski | Magda Wójcik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy