Reklama

"Big Brother 2": Zaskakujące nominacje

"Big Brother Arena", którą wyemitowano 17 listopada, była wyjątkowa. Z programu nikt nie odpadł, za to pojawiło się dwoje nowych uczestników. Nominacje również nie były takie, jak zawsze. Co się wydarzyło? Kamil Lemieszewski był w szoku.

"Big Brother Arena", którą wyemitowano 17 listopada, była wyjątkowa. Z programu nikt nie odpadł, za to pojawiło się dwoje nowych uczestników. Nominacje również nie były takie, jak zawsze. Co się wydarzyło? Kamil Lemieszewski był w szoku.
Kamil po raz pierwszy od wielu tygodni nie został nominowany / Jakub Kamiński /East News

Kolejna "Big Brother Arena" za nami. W niedzielę, 17 listopada, po raz pierwszy program został wyemitowany na żywo z Gołkowa. Tym razem "Arena" nie była jednak taka, jak zawsze. Z show nie pożegnał się bowiem żaden z domowników.

To za sprawą rezygnacji Ewy Kępys, która na własne życzenie opuściła dom Wielkiego Brata kilka dni wcześniej. Głosowanie zostało anulowane, a nominowany w parze z Ewą Kamil pozostał bezpieczny.

W niedzielę nikt nie odpadł, za to do domu Wielkiego Brata weszły dwie nowe osoby. Nowymi uczestnikami zostali Bartłomiej Czachora oraz Sandra Mendelowska. Ten pierwszy wszedł do domu Wielkiego Brata decyzją dotychczasowych mieszkańców. Sandra natomiast została wyłoniona poprzez głosowanie widzów.

Reklama

Podczas niedzielnej "Big Brother Areny" w domu Wielkiego Brata tradycyjnie odbyły się cotygodniowe nominacje. Przybrały one naprawdę zaskakujący obrót, ponieważ po raz pierwszy od siedmiu tygodni nominowany nie został Kamil Lemieszewski. Co więcej, nie został nominowany jako jedyny. Zagrożeni opuszczeniem domu Wielkiego Brata są wszyscy poza Kamilem. Nowi uczestnicy nie brali udziału w nominacjach.

W trakcie niedzielnego głosowania najwięcej osób do opuszczenia domu Wielkiego Brata wytypowało Wiktora Stadniczenkę, który dotychczas zdawał się najbardziej lubianą przez mieszkańców postacią. Stadniczenko otrzymał trzy głosy.

Po dwa głosy dostali natomiast Malwina Ha, Anna Izvarina, Mateusz Sławiński oraz Martyna Lewandowska. Kamil Lemieszewski, na którego zagłosowała tylko Ania, pozostał bezpieczny.

Tak głosowali domownicy:
Malwina Ha nominowała Martynę Lewandowską i Mateusza Sławińskiego,
Wiktor Stadniczenko nominował Annę Izvarinę i Martynę Lewandowską,
Martyna Lewandowska nominowała Malwinę Ha i Wiktora Stadniczenkę,
Anna Izvarina nominowała Kamila Lemieszewskiego i Wiktora Stadniczenkę,
Mateusz Sławiński nominował Malwinę Ha i Wiktora Stadniczenkę,
Kamil Lemieszewski nominował Mateusza Sławińskiego i Annę Izvarinę.

Nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata w tym tygodniu są: Wiktor Stadniczenko, Anna Izvarina, Malwina Ha, Mateusz Sławiński i Martyna Lewandowska.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy