Reklama

Reklama

"Big Brother 2": Odbiła mu dziewczynę?

Od tygodnia widzowie "Big Brothera" z wypiekami na twarzy śledzą rozwijający się pomiędzy Kamilem i Ewą romans. Tymczasem od kilku dni Ewa coraz bardziej zbliża się do Natalii. Obie zdobyły się na bardzo poważne deklaracje. Natalia nie chce "bawić się w trójkąty", zaś Ewa nie kryje, że bardzo jej na niej zależy.

Chociaż Ewa Kępys jest w domu Wielkiego Brata zaledwie od tygodnia, zdążyła już sporo namieszać. Gdy pojawiła się w gołkowskiej willi, od razu zwróciła uwagę Kamila Lemieszewskiego. Uczestnicy bardzo szybko się do siebie zbliżyli. Równie szybko niektórzy widzowie zaczęli podejrzewać, że para znała się przed programem. Zaczęło pojawiać się coraz więcej poszlak, które zdaniem oglądających "Big Brothera" są jasnym potwierdzeniem tej tezy.

Nie zważając na to, co mogło łączyć uczestników przed programem, wiele osób zaczęło kibicować ich relacji. Jeszcze podczas niedzielnej "Big Brother Areny" Małgorzata Ohme z ekscytacją mówiła o uczuciu rodzącym się w domu Wielkiego Brata. Jednak już od kilku dni coraz mocniej iskrzy nie między Ewą i Kamilem, a między Ewą i Natalią.

Reklama

Zdaje się, że w ostatnich dniach Kamil poszedł nieco w odstawkę. Ewa natomiast zaczęła zbliżać się do Natalii Dawidowskiej, która od samego początku nie ukrywała, że jest lesbijką. Ci, którzy śledzą streaming z domu Wielkiego Brata, szybko zauważyli, że Natalia podchodzi do relacji z Ewą bardzo poważnie.

Po niedzielnej "Big Brother Arenie" panie odbyły szczerą rozmowę. "Ja się nie bawię w trójkąty" - powiedziała wprost Natalia. "Ukrócę to, bo mi zależy" - wyznała natomiast Ewa. "Nie możesz tak na klaśnięcie się odsunąć. Mówię o Kamilu. Nie rób tego szybko, zrób to naturalnie" - instruowała ją Dawidowska.

Ewa ma już za sobą rozmowę z Kamilem. To nie dla niego, a dla niej okazała się ona trudniejsza. "Nie chciałam, żeby Kamil czuł się zraniony, a jednak ewidentnie się tak czuje. I czuję się fatalnie z tym" - powiedziała do Natalii. Na pewno wkrótce przekonamy się, co zamierza zrobić w tej sytuacji Ewa. Pewne jest, że jej kontakt z Natalią w najbliższym czasie będzie mocno ograniczony - ze względu na nowe zadanie tygodniowe w domu Wielkiego Brata. Być może to pozwoli Ewie i Kamilowi ponownie się do siebie zbliżyć?


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL