Reklama

"Big Brother 2": Dramatyczne sceny podczas finału

Wielki finał drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7 zapewnił i widzom, i uczestnikom reality show ogrom emocji. Jak często bywa w przypadku programów nadawanych na żywo, trudno było uniknąć wpadek. Tych także w niedzielę, 15 grudnia, nie brakowało. Jedna z nich była wyjątkowo bolesna. Uczestniczka spadła bowiem ze sceny. Czy nic jej się nie stało?

W finale "Big Brothera" wpadek nie brakowało

W niedzielę w Gołkowie odbyła się finałowa "Big Brother Arena" drugiej edycji reality show TVN7. Do wielkiego finału programu "Big Brother" dotarli Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko oraz Martyna Lewandowska. To oni walczyli o wygraną. Jako pierwszy z marzeniami o zwycięstwie musiał pożegnać się Wiktor Stadniczenko, który zajął trzecie miejsce.

Reklama

Dwoje najlepszych zawodników opuściło dom Wielkiego Brata wspólnie. Tym razem, inaczej niż w poprzedniej edycji, nazwisko zwycięzcy ogłoszono w studio "Big Brother Arena". Wyniki podano głosem Wielkiego Brata. Decyzją widzów, to Kamil Lemieszewski został zwycięzcą drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7. Martyna Lewandowska zajęła drugie miejsce.

W niedzielę wieczorem w Gołkowie emocji nie brakowało. Jak często bywa w przypadku programów nadawanych na żywo, nie obyło się też bez wpadek. Tych podczas finału "Big Brothera" było całkiem sporo. Najpierw publiczność buchnęła śmiechem, gdy mama Wiktora Stadniczenki została zapytana przez Filipa Chajzera o to, czy spotkała się już z przyszłą synową.

"Chodzi o Esther, tak?" - zapytała nieco skonsternowana pani Oksana, nie mając pewności, o kogo pyta Chajzer.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje