Reklama

Reklama

Biegiem do USA

Jak szaleć, to szaleć! Gwiazdorska para udaje się na podbój stolicy hazardu - Las Vegas.

Ruletka, poker, jednoręki bandyta, gra w kości... Na spragnionych wrażeń czekają tu tysiące pokus. Czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą w stanie im się oprzeć?

Na pewno nie pojadą do Las Vegas z pustymi portfelami. Ostatnio ich domowe konto wzbogaciło się aż o pół miliona złotych. Wszystko za sprawą udziału w reklamie obuwia. Koroniewska i Dowbor wydają się idealnie pasować do zaproponowanego przez producenta sloganu: "Młodzi, piękni, dynamiczni w wielkim mieście".

On dawno już prześcignął pod względem popularności swoją sławną mamę, Katarzynę Dowbor (do tego stopnia, że teraz plotkuje się, jakoby to Maciej miał starać się dla niej o pracę). Ona z kolei po odejściu z serialu "M jak miłość" (odcinki, w których jej bohaterka, Małgosia, zginie, pojawią się dopiero po wakacjach) bez problemu zdobywa kontrakty reklamowe, a wkrótce wystąpi także w "Komisarzu Aleksie".

Reklama

Mówiąc krótko, jest co świętować w Las Vegas. Ale to nie jest główny powód wyjazdu Koroniewskiej i Dowbora. Czyżby udawali się do słynnego miasta na pustyni po to, żeby... wziąć ślub?

Takie pogłoski pojawiły się tu i ówdzie, mimo że oboje zaprzeczają, jakoby mieli takie zamierzenia. Prędzej już planują powiększyć rodzinę o kolejne dziecko (mają 4-letnią córkę Janinkę).

Huczna ceremonia w Las Vegas byłaby rzeczywiście wielką niespodzianką. Ale żarty na bok. Ujawnijmy wreszcie prawdziwy cel ich wizyty.

Maciej Dowbor weźmie udział w triathlonowych mistrzostwach świata. Prezenter Polsatu jest zapalonym sportowcem i regularnie uczestniczy w międzynarodowych rozgrywkach. Joanna Koroniewska będzie mu kibicować. Sama raczej w zawodach nie wystąpi, choć - jak przyznaje - bardzo lubi bieganie. No i z pewnością (w końcu to stolica hazardu!) będzie obstawiać wygraną ukochanego.

KLC

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax
Dowiedz się więcej na temat: L.A.S. | Jak szaleć to szaleć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje