Reklama

Będzie walczyć o miłość

Trudny rozwód i konfrontacja z byłą żoną ukochanego - Martę z "Na Wspólnej" czekają ciężkie chwile.

Joasia Jabłczyńska nie może narzekać na nudę. Kiedy była samotna, jej postać z "Na Wspólnej" przeżywała miłosne uniesienia. Teraz gdy aktorka spotyka się z nowym mężczyzną, serialowa Marta będzie musiała walczyć o ukochanego!

Reklama

Trudna miłość Marty (Joanna Jabłczyńska) i Janusza (Radosław Pazura) z "Na Wspólnej" powstała na zgliszczach ich poprzednich związków.

Mężczyzna jest rozwodnikiem, a Marta oficjalnie nadal jest żoną Filipa Konarskiego (Marcin Chochlew). Przebieg ich sprawy rozwodowej śledzić będziemy dopiero we wrześniu. Emocji nie zabraknie.

Choć Filip pocieszył się już po odejściu żony, a jego wybranką została śliczna pani stomatolog Iwona Majewska (Aleksandra Mikołajczyk), sprawa w sądzie nie będzie ani łatwa, ani przyjemna.

Jednak rozwód to nie jedyne zmartwienie Marty. Tuż przed wakacyjną przerwą w "Na Wspólnej" pojawiła się była żona Janusza (Dorota Chotecka). Kochankowie przekonani, że kobieta wkrótce opuści ich dom, starali się jej ułatwić kontakt z synem i stworzyć miłą atmosferę.

Jednak Sylwia wcale nie zamierza wyjeżdżać, wręcz przeciwnie postanawia zostać i odzyskać Janusza! Czy jej plan się powiedzie i Marta zostanie sama bez męża i kochanka? Zobaczymy już we wrześniu.

Choć Joanna Jabłczyńska nie należy do gwiazd, które afiszują się ze swoim życiem prywatnym, to kilka lat temu było głośno o jej związku ze sportowcem Aleksandrem Grynisem. Para zamierzała razem zamieszkać, byli nawet zaręczeni, jednak z tych planów nic nie wyszło i przez dłuższy czas aktorka z nikim się nie spotykała.

Dopiero jakiś czas temu fotoreporterom udało się ją przyłapać na romantycznym spacerze w Poznaniu, w towarzystwie tajemniczego młodego mężczyzny. Dodajmy, że gwiazda już wcześniej była z nim widywana.

Czyżby Jabłuszko, jak z czułością nazywają Jabłczyńską przyjaciele, znalazła wreszcie swoją drugą połówkę?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | 'Na wspólnej'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje