Reklama

Będzie ślub?

Już raz szykowali się do złożenia przysięgi małżeńskiej, ale przez zazdrość omal się nie rozstali. Czy tym razem Beatce i Andrzejowi z "Przepisu na życie" uda się stanąć na ślubnym kobiercu?

Wielki plan

Reklama

Związek Andrzeja (Piotr Adamczyk) i Beatki (Maja Ostaszewska) od początku był niezwykle burzliwy, a przy tym - bardzo zabawny! Widzowie od razu pokochali Andrzeja za jego ciapowatość i Beatkę za jej wielkie ambicje. I choć mieli być postaciami drugoplanowymi, to ich losy najmocniej poruszyły widzów, którzy nagrodzili serialową parę Telekamerami Tele Tygodnia.

Od początku znajomości z Andrzejem, Beatka skrupulatnie planowała resztę życia dla siebie i swojej Żabci. Pragnęła, by wzięli ślub i zostali rodzicami. I rzeczywiście - ich córeczka Kornelcia jest już na świecie, ale z pozostałych marzeń nic nie poszło tak, jak sobie tego życzyła.

Wszystko przez zazdrość! Raz Beatka przyłapała ukochanego z ponętną blondynką Kasią (Anna Samusionek) i nie mogła uwierzyć, że Andrzej jest niewinny, a jedynie nowa znajoma bardzo starała się go uwieść... Innym razem to ona sprowokowała Andrzeja do różnych domysłów i sceny zazdrości.

Happy end?

- Druga seria skończyła się happy endem - wyrażającym wielką miłość skokiem na bungee - przypomina Maja Ostaszewska. - W trzeciej znów jest gorąco, dużo napięć, ale jak to się zakończy? Nie chcę zdradzić niespodzianki! - tajemniczo uśmiecha się aktorka.

A niespodzianek czeka nas sporo. Beatka zostając mamą, zdecydowała, że nie będzie poświęcać się dla Kornelci. Ciągle miała pretensje do Andrzeja, że ją zaniedbuje. Rozpaczliwie chcąc potwierdzić swoją atrakcyjność, zaczęła spotykać się z Leonem (Przemysław Bluszcz).

Traf chciał, że Andrzej przyłapał ich na pocałunku! Poczuł się zraniony i postanowił raz na zawsze rozstać się z Beatką. Za namową przyjaciół, dał jej szansę. Jednak w najbliższych odcinkach zobaczymy, że temat zazdrości nadal jest aktualny!

Para trafi do ulubionej kawiarni Andrzeja i Beatka nie będzie mogła znieść zainteresowania, jakie jej Żabcia budzi wśród kobiet. Wyjdą, a Andrzej, mając dość wzajemnych oskarżeń o zdradę, zaproponuje, żeby wzięli ślub. Beatka będzie zachwycona tym pomysłem!

Wiosna w sercach

Para nie będzie długo czekać - zaraz udadzą się do Urzędu Stanu Cywilnego, by zarezerwować termin. Przy okazji Beatka zapragnie, by odbyła się uroczystość podwójna, bowiem także Pola (Edyta Olszówka) zaręczy się z Tadeuszem (Bartek Świderski).

Czy uda jej się spełnić to marzenie? Czy czeka nas podwójny ślub na koniec trzeciej serii? A może nawet potrójny, bo przecież niedawno odbyły się jeszcze jedne zaręczyny - Wandy (Iwona Bielska- Grabowska) i Stefana (Sławomir Orzechowski). Najwyraźniej wiosna nastroiła twórców serialu romantycznie, wiele więc może się zdarzyć!

Anna Janiak

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje