Reklama

Reklama

Będzie kontynuacja "Króla tygrysów"

"Król tygrysów" to aktualnie najpopularniejszy serial dokumentalny Netfliksa. Jego bohaterem jest właściciel prywatnego zoo Joe Exotic, który trafił do więzienia za zlecenie zabójstwa działaczki na rzecz zwierząt Carol Baskin. Kontynuację jego historii będzie można zobaczyć w produkowanym przez Investigation Discovery (ID) filmu "Investigating the Strange World of Joe Exotic".

Nie wiadomo, kiedy "Investigating the Strange World of Joe Exotic" trafi na ekrany telewizorów

Niezwykła popularność "Króla tygrysów" sprawiła, że Joe Exotic jest na ustach widzów z całego świata. Sprawa zainteresowała szczególnie amerykańskich odbiorców, dla których ten serial to nowy popkulturowy fenomen oraz źródło niekończących się dyskusji. Naprzeciw ich oczekiwaniom postanowił wyjść nie tylko Netflix, który szykuje dodatkowy odcinek serialu, ale również stacja ID.

Autorzy "Investigating the Strange World of Joe Exotic" zapewniają, że ich produkcja zaoferuje "śledztwo, którego nie dane wam było zobaczyć". Obiecywane jest odkrycie tajemnic, o których wie tylko Joe Exotic oraz ekskluzywne materiały filmowe, które nie zostały pokazane w serialu Netfliksa. Przede wszystkim jednak twórcy produkcji wyruszą na poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, które zadaje sobie teraz każdy - czy Carol Baskin jest odpowiedzialna za zniknięcie jej męża Dona Lewisa?

Reklama

Sprawa Dona Lewisa to jeden z wątków podejmowanych w "Królu tygrysów". Carol Baskin, obecnie zaangażowana w sprawę ochrony dzikich zwierząt działaczka, nie jest osobą krystalicznie czystą. Pieniądze na obecną działalność uzyskała głównie dzięki spadkowi po zaginionym mężu. To tajemnicza sprawa, która do dziś nie została rozwiązana. Plotkuje się, że za zniknięciem Lewisa mogła stać sama Carol, która rzekomo rzuciła go na pożarcie tygrysom. Kobieta stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom.

"Możecie ją kochać albo nienawidzić. To właśnie Carol znajduje się w samym centrum cyrkowej areny z wielkimi kotami. Czy to bezinteresowna wojowniczka i obrończyni zwierząt, która znalazła w sobie niewiarygodną siłę pomimo tajemniczego zaginięcia męża? A może jesteśmy świadkami tego, jak jej wielki plan w końcu zaczyna przynosić efekty? Sama zapewnia, że jest niewinna, ale może to właśnie ona zaplanowała zaginięcie Dona Lewisa, by przejąć jego fortunę i zyskać moc, by pogrążyć swoich wrogów? Gdy wszyscy milczą, jeden człowiek nie zamierza zamilknąć. I to właśnie on znajdzie się w samym centrum śledztwa prowadzonego przez ID" - czytamy w oświadczeniu stacji.

Nie wiadomo, kiedy "Investigating the Strange World of Joe Exotic" trafi na ekrany telewizorów, ale można przypuszczać, że wydarzy się to możliwie najszybciej, bo stacja będzie chciała wykorzystać to, że Exotic wciąż jest popularny.

Tymczasem jeszcze w tym tygodniu na Netflix ma trafić dodatkowy odcinek "Króla tygrysów". Informacja ta nie została jednak potwierdzona przez platformę. Według męża Joego Exotica, Dillona Passage'a, dodatkowy odcinek będzie miał formę tzw. "reunionu" ("spotkania po latach"). Jeśli rzeczywiście zostanie wyemitowany, wiadomo już, że nie pojawi się w nim Carol Baskin. Jej przedstawiciele poinformowali, że nikt nie kontaktował się z nią w tej sprawie, a nawet gdyby tak było, to odmówiłaby udziału.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Król tygrysów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje