Reklama

Będzie drugi sezon "Down the road"

W niedzielę, 7 czerwca, rozpoczęły się poszukiwania uczestników do drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Zdjęcia do cyklu będą realizowane na przełomie sierpnia i września, a jego premiera planowana jest na wiosnę 2021 roku.

Przemysław Kossakowski poprowadzi także drugi sezon programu "Down the road. Zespół w trasie"

"Wierzę, że daliśmy widzom coś więcej niż tylko dobry serial telewizyjny. To wielka zawodowa przyjemność. Od 8 lat staramy się w TTV pokazywać różne odcienie polskiej rzeczywistości i dotykać istotnych tematów. A takim jest na pewno sytuacja osób z zespołem Downa. Ich wakacyjne słodko-gorzkie perypetie wywołały mnóstwo wzruszeń i wzbudziły niezwykły odzew. Dlatego chcemy rozwijać ten kierunek i podążać za tym typem emocji. Aktualnie trwa kompletowanie nowego zespołu w trasie z najbardziej otwartym na świat kierowcą - Przemkiem" - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Reklama

"Down the road. Zespół w trasie" to polska wersja belgijskiego formatu "Down the road", który został zrealizowany w Belgii i emitowany również w telewizji holenderskiej. Audycja opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemysławem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzają się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

"Chcielibyśmy pokazać, że pierwszy sezon programu nie był przypadkiem, a fenomenalne osobowości bohaterów to coś odosobnionego. W Polsce żyją tysiące ludzi z zespołem Downa i wielu z nich ma nam wiele do opowiedzenia. To olbrzymia przestrzeń, zaskakująca, nieoczywista i fascynująca. Uważam, że droga którą zaczęliśmy iść w pierwszym sezonie jest cały czas drogą przez nieznane. Jestem szczęśliwy, że znów wyruszę w trasę, jeszcze nigdy nie oczekiwałem decyzji o kontynuacji cyklu z taką niepewnością i ekscytacją" - komentuje Przemek Kossakowski.

Trwają poszukiwania uczestników do drugiej edycji. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie programu. Format na antenie stacji pojawi się wiosną 2021 roku. Za produkcję drugiej serii polskiej wersji odpowiada firma GPlus Production.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje