Reklama

Będzie czwarta seria Boskich!

W sobotę, 10 listopada, zakończyły się zdjęcia do 3. serii "rodzinki.pl". Nie znaczy to jednak, że gwiazdy popularnego serialu już nigdy nie spotkają się na planie. - Po krótkiej przerwie wracamy do pracy - mówi Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski.

- Będzie 4. seria "rodzinki.pl" - potwierdza producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke, zdradzając, że cała ekipa znów spotka się na planie już 20 listopada.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska, która razem z Maciejem Musiałem, czyli Tomkiem Boskim, była gościem sobotniego "Pytania na śniadanie", zdradziła, że na przełomie listopada i grudnia zorganizowany zostanie casting do ról znajomych Tomka, Kuby i Kacperka.

Przypomnijmy, że gwiazdy "rodzinki.pl" po raz pierwszy spotkały się na planie niemal dokładnie dwa lata temu - 17 listopada 2010 roku.

- Trudno w to uwierzyć, że ta wspaniała przygoda trwa już tak długo, ale bardzo się cieszę, że wciąż będzie trwała - śmieje się Maciej Musiał, dodając, że kiedy ostatnio oglądał ponownie pierwsze odcinki serialu, był zaskoczony, że on oraz jego serialowi bracia tak bardzo się zmienili w ciągu minionych dwóch lat.

Przypomnijmy, że w 3. serii "rodzinki.pl" wszyscy synowie Boskich bardzo wydorośleli, a Natalia miała spory problem z tym, by zaakceptować sympatie Tomka i Kacperka. W domu Natalii i Ludwika często pojawiały się dwie śliczne dziewczyny - Olga Kalicka, czyli Magda, i Emilia Dankwa, czyli Zosia. Boskich odwiedzał też przyjaciel Ludwika, Marek (Jacek Braciak) i kolega Tomka, Bolo (Daniel Dziorek). Znakomitą rolę wyznawczyni Kościoła Ostatecznego Wybawienia zagrała również Krystyna Tkacz.

W 3. sezonie "rodzinki.pl" po raz pierwszy Boscy zostawili swe pociechy w domu pod opieką babci (w rolę matki Natalii brawurowo wcieliła się Halina Skoczyńska) i wyjechali na urlop do "polskiej Toskanii"...

- W 4. serii też będzie się bardzo dużo działo! Szykujemy wiele niespodzianek dla fanów serialu i z pewnością nie zawiedziemy oczekiwań tych wszystkich, którzy pokochali naszą wspaniałą rodzinkę - mówi Dorota Kośmicka-Gacke.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Nie | seria | Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje