Reklama

Reklama

Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

W poniedziałek, 3 października, w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe (godz. 22) Beata Tadla opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swym pierwszym małżeństwie.

Beata Tadla w programie "Demakijaż"

Dziennikarka urodziła się w Legnicy, rodzice stworzyli jej ciepły dom, w którym została wychowana w miłości do wolności. Od dziecka marzyła o telewizji, imponowała jej Krystyna Loska.

W rodzinnej Legnicy przeżyła pierwszą miłość, po raz pierwszy wyszła także za mąż. O małżeństwie dziennikarka opowiedziała po raz pierwszy opowiada publicznie.
 -To była strasznie szczenięca miłość i okropnie gówniarska decyzja o ślubie - przyznała Tadla dodając, że gdy pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu, miała niecałe 20 lat.

Reklama

W rozmowie z Ibiszem Tadla zdradziła także, że otarła się o śmierć.  - Czy byłaś świadoma że to jest ksiądz, który przyszedł do ciebie z ostatnim namaszczeniem? - pytał Ibisz. - Tak raczej wpół świadoma - odparła dziennikarka.

Całą dramatyczną historię usłyszymy w programie.

Tadla  opowiedziała także o swoich kolejnych związkach. Dowiemy się m.in. czym ją ujął obecny partner Jarosław Kret i jak wygląda ich wspólne życie.

- Zadam Ci pytanie na które jeszcze nigdy nie odpowiedziałaś. Czy Jarosław Kret jest mężem Beaty Tadli? - zapytał Ibisz. - Na to pytanie i wiele innych Beata udzieli odpowiedzi na antenie Polsat Café w poniedziałek, 3 października w programie "Demakijaż" o g. 22.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje