Reklama

Beata Tadla na zdjęciu z młodości

Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.

Dla Beaty Tadli czas się zatrzymał

Tym zdjęciem Beata Tadla zaskoczyła niejednego użytkownika sieci! Piękna dziennikarka postanowiła podzielić się w sieci swoją fotografią, więc na jej instagramowym profilu pojawił się kolejny kadr przedstawiający zwyciężczynię przedostatniej edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Zdjęcie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem internautów, a wszystko przez adnotację samej bohaterki ujęcia. W opisie Tadla zaznaczyła bowiem, że zostało ono wykonane... 23 lata temu!

Użytkownicy sieci nie mogli wyjść z podziwu, gdyż - jak zgodnie zaznaczali w komentarzach - Beata Tadla wygląda na nim jak dziś.

"Można by napisać, że czas stanął dla Pani w miejscu, ale na moje oko to się cofnął", "Żadnych zmian; czas się zatrzymał. To niemożliwe, że 23 lata temu", "Bez zmian. Wciąż zjawiskowa", "Ja i tak bym powiedziała, że zdjęcie było zrobione przed chwilą", "Bardziej 23 sekundy temu" - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że zarówno na zdjęciu sprzed lat, jak i na obecnych fotografiach Beata Tadla wygląda zjawiskowo. A wy dostrzegacie różnice?


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje