Reklama

Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

Beata Tadla, która była jedną z prowadzących "Wiadomości" w TVP1, zaczyna pracę w programie informacyjnym w stacji Nowa TV.

Beata Tadla, która była jedną z prowadzących "Wiadomości" w TVP1, zaczyna pracę w programie informacyjnym w stacji Nowa TV.
Beata Tadla ma już nową pracę /AKPA

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Beata Tadla wzięła udział już w próbach w studio kanału Nowa TV, który ma wystartować 28 października tego roku.

Redaktorem naczelnym Nowa TV jest Tomasz Sygut, były dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP. W stacji pracuje już też kilka innych osób związanych wcześniej z TVP, m.in. Jarosław Kulczycki i Marek Czyż (prowadzący program informacyjny), Grzegorz Sajór (wydawca), Jan Piotrowski i Magdalena Karpińska (reporterzy).

Nowa TV będzie emitować głównie seriale i filmy familijne, programy dla dzieci, pojawi się w niej też program informacyjny.

Reklama

Przypomnijmy, że Beata Tadla związana jest z mediami od 1991 roku. Dziennikarka zaczynała karierę dziennikarską od radia, jednak szybko poznała się na niej telewizja. Pracowała jako reporterka w stacjach radiowych Radio Legnica, Eska i Plus. Od 2005 roku Beata Tadla była dziennikarką TVN24, a od 2007 roku pracowała w TVN24.

Kiedy po siedmiu latach pracy w TVN24, przeszła do TVP i zaczęła prowadzić "Wiadomości", mówiła, że bardzo serdecznie ją tam przyjęto. Pomysł ściągnięcia prezenterki do "Wiadomości" powstał, gdy szefem Jedynki został Piotr Radziszewski, były dyrektor informacji w TVN i członek zarządu TVN24.

Beata Tadla była też w przeszłości lektorką licznych filmów dokumentalnych. Jest autorką książek "Pokolenie 89, czyli dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi, rozmowy wielkich i niewielkich" oraz "Niedziela bez Teleranka". Jest również zdobywczynią tytułu Mistrz Mowy Polskiej.

W tym roku mija 25 lat, odkąd Beata Tadla pracuje w mediach. Prywatnie związana jest z Jarosławem Kretem, prezenterem pogody w TVP.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy