Reklama

Beata Pawlikowska wychodzi za mąż i planuje... sto ślubów

Beata Pawlikowska zdradziła swoje ślubne plany. Podróżniczka, która kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami radosną nowiną o zaręczynach, teraz zdradziła swoje ślubne plany. Okazuje się, że dziennikarka i jej ukochany - Amerykanin Danny Murdock już wkrótce staną na ślubnym kobiercu... i to nie raz! "Myślę, że weźmiemy nie jeden ślub, tylko 100 ślubów" - przyznaje Pawlikowska.

Beata Pawlikowska z narzeczonym

Beata Pawlikowska poznała swego ukochanego - Danny'ego Murdocka - trzy lata temu. Na początku tego roku w mediach pochwaliła się radosną nowiną i ogłosiła zaręczyny. Ostatnio w rozmowie z portalem Plejada, podróżniczka postanowiła opowiedzieć o swoich ślubnych planach. Trzeba przyznać, że brzmią niezwykle interesująco i wyjątkowo zaskakująco.

Reklama

Przypomnijmy, że była żona Wojciecha Cejrowskiego wielokrotnie wspominała w wywiadach, że nie planuje kolejnych ślubów. Jednak nowa miłość sprawiła, że zmieniła zdanie.

"Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę chciała wyjść za mąż, dlatego, że ja lubię być wolna, ale potem zrozumiałam, że wolność nie jest czymś zewnętrznym tylko wewnętrznym. Tak więc jestem szczęśliwym singlem, który jest w związku" - zauważa i dodaje, że ma niecodzienny plan dotyczący ślubu, a właściwie ślubów z narzeczonym.

Jak na podróżniczkę przystało, postanowiła miłosną wyprawę połączyć ze zwyczajami każdego miejsca, w które się wybierze z ukochanym i poślubić go w zgodzie z lokalną tradycją.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Pawlikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje