Reklama

Reklama

Beata Pawlikowska wraca do Trójki po 22 latach

Dziennikarka i podróżniczka Beata Pawlikowska wraca do radiowej Trójki po 22-letniej przerwie. Prowadząca audycję „Blondynka w Trójce” pojawi się na antenie już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca.

Dziennikarka i podróżniczka Beata Pawlikowska wraca do radiowej Trójki po 22-letniej przerwie. Prowadząca audycję „Blondynka w Trójce” pojawi się na antenie już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca.
Beata Pawlikowska /Piotr Kamionka /Reporter

"Wracam do Trójki po 22 latach. To niesamowite jak bardzo w tym czasie zmieniło się radio i jak zmieniło się moje życie!! Jestem szczęśliwa" - napisała dziennikarka na Facebooku, dziękując za zaufanie nowemu dyrektorowi Trójki, Kubie Strzyczkowskiemu.

"Trójka jest magicznym miejscem, ma nowego dyrektora i myślę, że zasługuje na to, żeby spróbować zrobić w niej piękne, dobre, wiarygodne radio. Widzę w tym same dobre strony" - dodała Pawlikowska, której audycja "Blondynka w Trójce", emitowana będzie w niedzielne przedpołudnia.

Reklama

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Pawlikowska zdradziła, że w "Blondynce w Trójce" opowieści o podróżach przeplatane będą wybraną przez dziennikarkę muzyką.

Pawlikowska przechodzi do Trójki z Radia Kolor, gdzie od dwóch lat prowadziła autorską audycję "Blondynka w podróży".

Wcześniej przez 17 lat związana była z Radiem Zet, w którym była prowadzącą program "Świat według Blondynki". Ze słuchaczami "Zetki" pożegnała się w 2016 roku.

"Radio Zet zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą" - Pawlikowska tłumaczyła na Facebooku powody rozstania z Radiem Zet.

W radiowej Trójce Pawlikowska pracowała już w latach 90. Najpierw była autorką muzycznych korespondencji do audycji "Tam-Tam", potem prowadziła m.in. programy "Lista przebojów dla oldboyów" oraz "Intermoc". Odeszłą ze stacji w 1998 roku.

Beata Pawlikowska jest pisarką, ilustratorką, podróżniczką i dziennikarką. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w "dżungli życia". Regularnie publikuje książki, będące zapisem jej wojaży po najdalszych zakątkach świata. Na koncie ma też serię autorskich kursów językowych oraz cykl poradników psychologicznych.
 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Pawlikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy