Reklama

Beata Jałocha w obsadzie serialu "Pierwsza miłość"

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" w rolę Beaty, nowej dziewczyny Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski), wcieli się Beata Jałocha.

Beata Jałocha i Łukasz Płoszajski na planie "Pierwszej miłości"

Kilka lat temu na Jałochę przypadkiem spadł samobójca. W wyniku nieszczęśliwego splotu zdarzeń kobieta została sparaliżowana. Doznała całkowitego uszkodzenia rdzenia z przerwaniem ciągłości. Nie poddała się. Wciąż jest aktywna zawodowo i spełnia swoje pasje.

W "Pierwszej miłości" Tomek (Oskar Wojciechowski) postanowi sam zatroszczyć się o status związkowy ojca (Łukasz Płoszajski). Za jego plecami zakłada mu konto w aplikacji randkowej. Zaskoczony Kulczycki próbuje znaleźć tam kobietę, niestety bez rezultatu. Tomek po rozmowach z Arturem postanawia  poprawić mu nieco profil na aplikacji, aby zachęcić kobiety do kontaktu. Porady syna bardzo szybko przynoszą efekty! Kulczycki poznaje w internecie kobietę, która zgadza się z nim umówić.

Reklama

Gdy dochodzi do spotkania okazuje się, że Beata, kobieta z aplikacji, jest niepełnosprawna i jeździ na wózku inwalidzkim. Zestresowany sytuacją Kulczycki nie wie jak zareagować, żeby nie urazić kobiety. Mimo początkowej blokady, para szybko nawiązuje nić porozumienia. Po randce przepełniony skrajnymi uczuciami Artur postanawia spotkac się z Bartkiem (Rafał Kwietniewski), aby przegadać z kumplem kwestię niepełnosprawności. Podbudowany Kulczycki postanawia zaprosić Beatę na kolejną randkę.

Czy znajomość z Beatą okaże się skutecznym lekarstwem na tęsknotę za Kingą?

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18 na antenie Polsatu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Beata Jałocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje