Beata Harasimowicz odeszła z TVP

31 sierpnia Beata Harasimowicz, reżyserująca programy rozrywkowe i kabaretowe, zakończyła pracę w Telewizji Polskiej. Na Woronicza spędziła ostatnie 24 lata.

Beata Harasimowicz i Robert Górski zamienili TVP na Polsat

W ostatnim czasie Harasimowicz była reżyserem cotygodniowych programów kabaretowych emitowanych w TVP2. odpowiadała między innymi za "Latający Klub Dwójki" i "Dzięki Bogu już weekend". Przygotowywała także letnie i jesienne festiwale kabaretowe pokazywane na głównych antenach.

Reklama

Portal Wirtualnemedia ustalił, że rozstała się z TVP za porozumieniem stron. - Potwierdzam, odeszłam z Telewizji Polskiej po 24 latach pracy. Poprosiłam o rozwiązanie mojej umowy - tłumaczy w rozmowie z portalem Beata Harasimowicz.

Jak wyjaśnia, ściśle współpracowała z kabaretami, które przez decyzje kierownictwa TVP2 w ciągu ostatniego półrocza odwróciły się od Telewizji Polskiej. Wskazuje na rezygnację z transmisji Płockiej Nocy Kabaretowej.

Tłumaczono to wówczas nieprzygotowaniem imprezy. Ostatecznie wydarzenie zostało nagrane i pokazane na antenie Polsatu.- Skoro mój warsztat pracy pożegnał się z TVP to i ja, chcąc robić to, w czym jestem dobra, musiałam podjąć decyzję. Byłam lojalnym pracownikiem Telewizji Polskiej, ale zawsze szanowałam kabarety, bo to przecież one wychodzą na scenę i robią oglądalność - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia Harasimowicz.

Reżyserka podjęła współpracę z telewizją Polsat i będzie odpowiadać za nowe show stacji "Kabaret na żywo" (emisja w niedziele o godz. 20:00). - Nowy cykl Polsatu powstał według mojego pomysłu, wystąpią w nim kabarety, z którymi pracowałam przez cały czas w telewizji publicznej - podsumowuje Harasimowicz.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Beata Harasimowicz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje