Reklama

"Barwy szczęścia": I tragedia, i szczęście

W życiu Kasi i Marty będzie się bardzo wiele działo. Górka, wracając z Zakrzewia, przeżyje groźny wypadek samochodowy, natomiast Walawska spędzi upojną noc z Chowańskim.

W najbliższych tygodniach wraz z bohaterami serialu będziemy przeżywać skrajne emocje. Czekają nas zarówno dramatyczne zdarzenia, jak i sceny pełne szczęścia oraz radości.

Reklama

Chwile grozy przeżyje Kasia (Katarzyna Glinka). Z dzieckiem, Ksawerym jr. (Oliwier Wieciński), pojedzie do Zakrzewia, by odwiedzić Alinę (Hanna Dunowska) i grób byłego męża. W drodze powrotnej, kiedy zatrzyma się przed światłami, w jej samochód nagle uderzy TIR z logo firmy należącej do Mikołaja (Grzegorz Małecki).

Górka szybko odzyska przytomność i krzyknie: - Co z dzieckiem? Ratujcie dziecko! Na szczęście jej synek nie dozna żadnych obrażeń, bo był bezpiecznie przypięty w foteliku.

Natomiast okaże się, że Kasia będzie miała uraz kręgów szyjnych. Pielęgniarze założą jej kołnierz ortopedyczny i zabiorą do szpitala, by zrobić szczegółowe badania kręgosłupa i głowy. Kiedy zjawi się policja, kierowca ciężarówki zezna, że nie dał rady wyhamować: - Ona jechała jak baba. Zatrzymała się na światłach, zamiast przejechać na żółtym - powie.

Tymczasem w życiu Marty (Katarzyna Zielińska) sielanka. Walawska, która jeszcze niedawno drżała o bezpieczeństwo porwanej Ewy (Gabriela Ziembicka), zaszyje się w wiejskiej posiadłości Chowańskiego (Jacek Rozenek). Razem z córką poczuje się tu bezpieczna i szczęśliwa. Z radością będzie patrzeć, jak Artur puszcza z Ewunią latawiec, jak łatwo dogaduje się z dziewczynką i uświadomi sobie, że nie znała przyjaciela od tej strony.

Wieczorem Marta zwierzy się Arturowi, że dawno nie przeżyła tak cudownego dnia. Mężczyzna zaniesie dziecko do łóżeczka i wróci do niej z butelką wina i kieliszkami. - Zanim zostałem biznesmenem, byłem poetą w rozciągniętym swetrze - wyzna.

Romantyczny i wyciszony Chowański oczaruje Walawską. Dlatego gdy niespodziewanie ją pocałuje, nie będzie się bronić. Oboje dadzą się ponieść rodzącemu się uczuciu i wylądują w łóżku. Po wspólnie spędzonej nocy Artur wyzna Marcie miłość i powie, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie.

Możemy zdradzić, że to nie koniec niespodzianek. Wkrótce zobaczymy kolejne romantyczne sceny. Chowański pokaże Marcie piękną różę w ogrodzie, która od 3 lat nie kwitła, po czym nagle pochyli się nad Walawską i zapyta: - Czy wyjdziesz za mnie?

BP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: groźny wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje