Reklama

Reklama

Bartosz Kurek: Co dalej z dziennikarzem Polsatu?

Bartosz Kurek, dotychczas prowadzący pasmo "Nowy Dzień" i "Śniadanie w Radiu ZET", zarządza teraz treściami w serwisie internetowym oraz mediach społecznościowych w Pionie Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Bartosz Kurek nie będzie już prowadził programów w Polsat News

Przypomnijmy, że Kurek po raz ostatni prowadził emitowany przez Polsat News program "Śniadanie w Radiu ZET" 5 lutego. Jednym z gości audycji był wtedy poseł PiS Paweł Szefernaker.
 
W pewnym momencie poseł Szefernaker zdenerwował się na pozostałych uczestników dyskusji . "W tym programie nie da się rozmawiać" - poskarżył się. "Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść" - zaproponował Kurek. "Bardzo państwu dziękuję za dzisiejsze spotkanie, no nie dali mi państwo dzisiaj powiedzieć moich argumentów" - oświadczył wtedy Szefernaker, po czym wyszedł ze studia przed zakończeniem audycji. 

Reklama

O tym, że Kurek został odsunięty od prowadzenia programów na antenie Polsat News, poinformował w ubiegłym tygodniu "Presserwis".

Informację o zawieszeniu Kurka zdementował jednak rzecznik prasowy Polsatu Tomasz Matwiejczuk. Dziennikarza nie zobaczymy już jednak w roli prowadzącego pasm "Nowy Dzień" i "Śniadanie w Radiu ZET, gdyż objął stanowisko menadżerskie w Pionie Informacji i Publicystyki. Nie jest tylko pewne, czy jest to rodzaj zawodowego awansu, czy raczej rodzaj "propozycji nie do odrzucenia".

Bartosz Kurek pracuje w Polsat News od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2008 roku. Wcześniej był zatrudniony w TV Biznes.

Bartosz Kurek: Jestem dziennikarskim pływakiem

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Kurek (dziennikarz)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy