Reklama

Barbara Kurdej-Szatan spełniła swoje marzenie

To najgorętsze nazwisko ostatniego sezonu. Barbara Kurdej-Szatan szturmem zdobywa salony, a wkrótce zobaczymy ją w najpopularniejszym polskim serialu. Poprowadzi także zbliżający się festiwal w Opolu!

Trudno oprzeć się temu uśmiechowi! Śliczna blondynka, która oczarowała nas, reklamując jednego z operatorów komórkowych, nie mogła pozostać niezauważona przez producentów telewizyjnych. Szybko okazało się, że to zdolna aktorka, w dodatku bardzo zdeterminowana, by odnieść sukces.

Reklama

Jest rodowitą opolanką, ale dla kariery kilka lat temu postanowiła przenieść się do stolicy. - Zawsze wiedziałam, że będę artystką - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

- Z Rafałem, moim mężem, zdecydowaliśmy się na Warszawę. Byłam w ciąży, mąż znalazł dorywczą pracę. Nie baliśmy się. To taki zawód, że wielu ludzi przyjeżdża w ciemno i po prostu szuka - opowiada.

Bardzo szybko zaczęła chodzić na castingi. Jednocześnie próbowała swoich sił jako wokalistka. Jeszcze w ciąży razem z zespołem Soul City wystąpiła w show TVN "X Factor". - Odkąd pamiętam, chciałam śpiewać - mówi Basia.

Jej mama była dyrektorką Miejskiego Ośrodka Kultury, pod który podlega amfiteatr opolski. Jako mała dziewczynka przyszła aktorka podpatrywała próby artystów, zbierała autografy.

Wydaje się naturalne, że teraz, kiedy jest o niej głośno, właśnie ją wybrano, by poprowadziła koncert w Opolu. - To spełnienie moich dziecięcych marzeń - wyznaje aktorka.

Jednak największy rozgłos przyniosło jej zamieszanie związane z serialem "M jak miłość". Plotkowano, że to właśnie ona zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi. Ale tak się nie stało, o czym przekonamy się w ostatnim przedwakacyjnym odcinku (emisja 10 czerwca).

- Producenci zdecydowali, że dostanę własną rolę! - mówi aktorka. - Cieszę się. Wolałam tworzyć postać od początku, niż wchodzić w cudze ślady - dodaje.

Barbara Kurdej-Szatan zagra nianię małego Wojtka, synka Małgosi i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sezon serialu należeć będzie do niej!

EMU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje