Reklama

​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.

"Wiemy już jakiej płci będzie maluszek, ale chcę dozować informacje na ten temat" - mówi Barbara Kurdej-Szatan

Wiele wskazuje na to, iż w polskim show-biznesie trwa istny baby boom! Na swoje pociechy czekają już m.in.: Anna Lewandowska, Katarzyna Glinka, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Radwańska. Teraz do tego grona dołączyła Barbara Kurdej-Szatan! Aktorka znana m.in. z roli Joasi Chodakowskiej w "M jak miłość" ogłosiła radosną nowinę na zakończenie weekendu majowego, publikując uroczy kadr z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.
Pod postem pojawiło się bardzo wiele komentarzy i gratulacji; takie wpisy pozostawili m.in.: Izabella Krzan, Filip Bobek czy Katarzyna Grabowska.

Reklama

Chociaż Barbara i Rafał Szatanowie nie zdradzili jeszcze, czy za kilka miesięcy powitają chłopca czy dziewczynkę, to już wiadomo, iż szczęśliwi małżonkowie znają płeć swojego drugiego dziecka.

"Wiemy już jakiej płci będzie maluszek, ale chcę dozować informacje na ten temat. Często jest tak, że płeć dziecka okazuje się być inna niż wcześniej zakładano, więc jeszcze z tym poczekamy. Nasza córeczka Hania bardzo czeka na rozwiązanie, jest wniebowzięta i bardzo się cieszy. Zawsze mówiła, że chciałaby mieć rodzeństwo (...)" - przyznała gwiazda w rozmowie z portalem "Plejada".

Aktorka zdradziła także, iż wspólne z mężem zdecydowali się na poród rodzinny oraz, że ostatnie odcinki "Emki" nagrywała już będąc w ciąży.

"'M jak miłość' kręciliśmy jeszcze do niedawna, więc emisja wciąż trwa. Ja te ostatnie odcinki nagrywałam już, będąc w ciąży, ponieważ chciałam pracować jak najdłużej, natomiast realizatorzy starali się skracać mi czas na planie. Nie mogę powiedzieć, na co umówiłam się z produkcją serialu, ponieważ wtedy ujawniłabym całą jego fabułę. Gram w dwóch serialach, są różne możliwości, ale mogę zdradzić, że gdzieś na pewno pojawię się w ciąży (...)" - przyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Przeczytaj artykuł w serwisie RMF!

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje