Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: Brzuchol wystaje

W 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko, synka Henryka. Jak sama przyznała, jeszcze nie wróciła do formy sprzed porodu. Aktorka opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, w którym żali się na swój brzuch.

Barbara Kurdej-Szatan

36-letnia Barbara Kurdej-Szatan jest matką dwójki dzieci. Starsza córka aktorki, to Hania, która ma już 9 lat. Natomiast synek Henryk jest kilkunastomiesięcznym dzieckiem.

Barbara Kurdej-Szatan: Trudny czas


Niedługo  po porodzie, artystka zgodziła się na wzięcie udziału w 15. edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy show wcielają się w rozmaite ikony globalnej sceny muzycznej. Chodzi o to, aby jak najlepiej odwzorować konkretną postać, co łączy się ze staranną charakteryzacją i rzetelnym, pracochłonnym przygotowaniem wokalnym. Program jest naprawdę wymagający, o czym przekonują się widzowie od 2014 roku.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: Szczere wyznanie

"A wczoraj marudziłam naszym @mariusz_mario_swatt, @wojciechowska_aga_official, którzy ubierają nas na 'windy' w Twojej Twarzy, żeeee w niczym nie czuję się dobrze, że nic na mnie nie pasuje, że mam wciąż okropne ciało po porodzie, brzuchol wystaje i w ogóle jest beznadzieja.... no cóż... są dni w miesiącu kobiety, kiedy trochę nie panujemy nad emocjami... a dziś? Już jest lepiej i stwierdzam, że wyglądam extra zatem babeczki pamiętajcie! Jak coś - jutro będzie lepiej!" - napisała aktorka w mediach społecznościowych.

Pod postem widnieją liczne serduszka i emotikony. A fani udzielają aktorce wsparcia, pisząc, że jest piękną kobietą, po której nawet nie widać zmęczenia macierzyństwem. Internautki pocieszają Barbarę Kurdej-Szatan. Zapewniają, że zgadzają się z nią w kwestii tego, że po chwilach pełnych braku samoakceptacji, nastaje także moment, w którym ponure myśli opuszczają umysł i "wychodzi słońce".

"Ty Basiu to zawsze wyglądasz cudownie!", "Śliczna kobieta z Pani, ale czasem trzeba trochę ponarzekać", "Basiu, każdemu się czasem zdarza słabszy dzień. A Tobie naprawdę bardzo rzadko. Nawet jeśli pomarudzisz to nadal Cię uwielbiam" - pisali fani.

Kariera Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest aktorką zarówno teatralną, serialową, dubbingową, także filmową. Ogromny rozgłos zyskała w 2013 roku, dzięki roli konsultantki ds. sprzedaży w spocie reklamowym jednej z popularnych sieci komórkowych.

Od 2014 roku artystka gra w serialu "M jak miłość". Ma także na swoim koncie liczne produkcje kinowe, takie jak: "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech", czy "Swingersi". Obecnie Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle zapracowaną aktorką i zaangażowaną mamą.

Zuzanna Bartuś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje