Reklama

Reklama

Bajkowa Gwiazdka, czyli świąteczny hity w telewizji dla dzieci

Jak spędzają święta ulubieńcy najmłodszych widzów? Co robią Smerfy, Barbie, mamut Maniek i Sid? Dowiemy się w specjalnych wydaniach znanych baśni. Oprócz tego klasyczne opowieści – jest w czym wybierać!

Jak spędzają święta ulubieńcy najmłodszych widzów? Co robią Smerfy, Barbie, mamut Maniek i Sid? Dowiemy się w specjalnych wydaniach znanych baśni. Oprócz tego klasyczne opowieści – jest w czym wybierać!
Kadr z filmu "Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka" /materiały prasowe

Niedziela - Wigilia, 24 grudnia

"Artur ratuje Gwiazdkę" (Polsat)

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W ciągu jednej nocy Święty Mikołaj musi podarować prezenty milionom dzieci na całym świecie i... zapomina o jednej dziewczynce. Najmłodszy potomek Mikołaja, wrażliwy i nieco tchórzliwy Artur postanawia naprawić pomyłkę. Ma zaledwie dwie godziny na dostarczenie ostatniego prezentu przed świątecznym porankiem. W trudnej misji wspierają go dziadek, stary renifer i elf.

"Kevin sam w Nowym Jorku" (Polsat)

W pierwszej części serii, "Kevin sam w domu" (emisja w Polsacie 25 grudnia) w wyniku zamieszania 8-letni Kevin zostaje... sam w domu. Musi przechytrzyć dwóch rabusiów, którzy czyhają, by okraść dom McCallisterów. W części drugiej, rodzina Kevina postanawia spędzić święta na Florydzie. Chłopiec gubi się na lotnisku i przez pomyłkę wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

Reklama

"Barbie w wigilijnej opowieści" (Puls 2)

Wyjątkowa adaptacja dzieła Karola Dickensa. Barbie występuje tu jako Eden Starling - piękna gwiazda londyńskiego teatru. Nadchodzą święta, czas magiczny i rodzinny, ale nie dla Eden, która razem ze swoim rozpieszczonym kotem próbuje zmusić wszystkich aktorów, aby razem z nią odbywali w ten dzień próbę przedstawienia. Nawet garderobiana Eden oraz jej najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, Catherine, nie potrafią nakłonić aktorki do zmiany zdania. Niespodziewanie trzy Świąteczne Zjawy zabierają Eden w fantastyczną podróż świąteczną, która sprawi, że w końcu poczuje ona ducha świąt!

Poniedziałek - Boże Narodzenie, 25 grudnia

"Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka" (Polsat)

Sid przez przypadek niszczy świąteczny kamień, pamiątkę rodzinną Manfreda. Z tego powodu trafia na listę niegrzecznych, przygotowywaną co roku przez Świętego Mikołaja. Razem z Edkiem, Zdziśkiem i Brzoskwinką wyrusza na biegun północny, by przekonać go o swojej niewinności. Niestety, zamiast rozwiązać problem, powoduje inny, dużo poważniejszy: niszczy bowiem warsztat Świętego Mikołaja...

"Smerfy: Opowieść wigilijna" (Polsat)

Do wioski Smerfów zawitała Gwiazdka, która cieszy wszystkich oprócz Smerfa Marudy. Aby poczuł magię Świąt, zatroskany Papa Smerf tworzy dla niego czarodziejską miksturę. Odwiedzają go też trzy Duchy - Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt.

"Beethoven na tropie skarbu" (TVP2)

Bernardyn Beethoven i jego trener Eddie (Jonathan Silverman) trafiają do Cedar Woods. Tam pies zaprzyjaźnia się z Samem Parkerem (Bretton Manley). Razem szukają mapy, która prowadzi do skarbu.

"Toy Story" (TVN)

Mały Andy posiada wielką kolekcję żołnierzyków, figurek, ludzików, samochodzików... Wszystkim przewodzi drewniana kukiełka kowboja Chudego. Tajemniczy świat zabawek chłopca zmienia się, kiedy na kolejne urodziny Andy dostaje Buzza Astrala, bohatera komiksów i filmów SF. Chudy przeczuwa, że jego czas już minął, ale przed innymi udaje obojętność. Konfrontacja starego kowboja i młodego astronauty jest jednak nieunikniona. Przypadek sprawia, że obaj trafiają w ręce złośliwego Sida. Czy zdani tylko na siebie będą potrafili współpracować?

Wtorek - Drugi dzień świąt, 26 grudnia

"Jak uratować mamę" (TVP1)

Beztroskie życie Adasia i Anety zmienia choroba mamy. Na czas jej pobytu w szpitalu siostra i brat wyjeżdżają do babci na wieś. Tam poznają kobietę, która za sprawą czarów przenosi ich do magicznej krainy. Jeśli odnajdą Złote Krople, ich mama wyzdrowieje.

"Zaplątani" (TVN)

Flynn Rider jest poszukiwanym złodziejem. Pewnego dnia dostaje się do tajemniczej wieży i spotyka uwięzioną tam Roszpunkę, której niezwykle długie włosy posiadają magiczną moc. Dziewczyna prosi go, by wyprowadził ją z wieży i pokazał prawdziwy świat.

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: telewizja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy