Reklama

"Bad Boy" na kanale Polsat Seriale

W najbliższą sobotę, 21 listopada, na kanale Polsat Seriale widzowie obejrzą premierowo dwa pierwsze odcinki miniserialu "Bad Boy". Kolejne dwie części produkcji Patryka Vegi zostaną pokazane w tym paśmie 28 listopada. Miniserial jest wydłużoną wersją kinowego przeboju.

W najbliższą sobotę, 21 listopada, na kanale Polsat Seriale widzowie obejrzą premierowo dwa pierwsze odcinki miniserialu "Bad Boy". Kolejne dwie części produkcji Patryka Vegi zostaną pokazane w tym paśmie 28 listopada. Miniserial jest wydłużoną wersją kinowego przeboju.
Antoni Królikowski i Katarzyna Zawadzka w produkcji Patryka Vegi "Bad Boy" /Ola Mecwaldowska /materiały prasowe

"Bad Boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o fanatyzmie, oddaniu, miłości, determinacji i sile walki.

W serialu "Bad Boy" pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

Reklama

"4-odcinkowy miniserial 'Bad Boy' dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu" - zapewnia reżyser Patryk Vega.

Jaka jest fabuła serialu "Bad Boy"?

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, natomiast Paweł (Antoni Królikowski) żyje z napadów, kradzieży i narkotyków. Bezkarność Pawła, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu zostaje aresztowany. Piotr, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), piękna i mądra Pani adwokat, potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze przypadki.

Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Bohaterowie filmu

Antoni Królikowski jako Paweł
Zapalony kibic, bezwzględny przestępca i romantyczny kochanek. Ten chłopak oznacza kłopoty! Mając przed sobą krwawą walkę o interesy klubu piłkarskiego i rodzącą się miłość, nie cofnie się przed niczym. Z niegrzecznego chłopca zmieni się w rekina biznesu i wyrachowanego mafiosa, przed którym kłaniać się będą najważniejsi ludzie w mieście.

Katarzyna Zawadzka jako Ola
Policyjna wtyka, prawniczka bawiąca się uczuciami dwóch braci, przebiegła pani prezes i królowa chuliganów... Ta dziewczyna ma wiele twarzy. Wplątana w intrygę policji szybko sama zaczyna dyktować zasady gry. Czy będzie w stanie oprzeć się urokowi "Bad boya"? Może pod maską bezwzględnej femme fatale skrywa się wrażliwa kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla miłości?

Maciej Stuhr jako Piotr
Trauma z dzieciństwa odcisnęła na nim piętno, z którym zmaga się do dziś. Teraz za sprawą służbowego polecenia znów będzie musiał stawić czoła przeszłości i spróbować zmierzyć się ze swoimi demonami oraz... z własnym bratem.   

Andrzej Grabowski jako Adam
Policjant starej daty. Nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu, nawet jeśli oznacza to zupełną zmianę stylu życia. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

Małgorzata Kożuchowska jako Prokuratorka
Bezwzględnie porusza się na granicy prawa, by zdobyć to, czego chce. Nie przebiera w środkach, nie bierze jeńców. Czy uknuta przez nią intryga wystarczy, by zrealizować prywatną zemstę?

Piotr Stramowski jako Twardy
Koneser win i środków psychoaktywnych. Rządzi twardą ręką, ale permanentny stan narkotykowej euforii sprawia, że nie dostrzega w porę, jak rośnie mu groźna konkurencja. Czy uda mu się zachować dawną pozycję?

Polsat Seriale jest dostępny na platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (kanał 41) i Canal + (153), a także w kilkudziesięciu sieciach kablowych w kraju m.in.: UPC Polska (212), Multimedia (334), Orange (253), Netia (120).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bad Boy | Polsat | Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama