Reklama

Babska przyjaźń w show-biznesie

Magda Mołek i Dorota Wellman idealnie do siebie pasują - szczupła, zdystansowana blondynka i pulchna, spontaniczna szatynka. Sekret ich sukcesu? Naprawdę się lubią!

Zapytana ostatnio, z jaką kobietą poszłaby na stadion Legii, gdyby wszyscy mężczyźni byli zajęci, Magda Mołek odpowiedziała bez wahania: - Wzięłabym pod pachę Dorotę Wellman.

Reklama

Nic dziwnego, w końcu obie dziennikarki od dawna się przyjaźnią. Nie tylko świetnie dogadują się jako współprowadzące program "Miasto Kobiet" w TVN Style, ale także prywatnie.

Kiedy Dorota urządza w domu przyjęcie, na liście zaproszonych gości często figuruje Magda, która zawsze z radością odwiedza swoją starszą koleżankę.

- Człowiek, jakich dzisiaj mało - mówi o niej Mołek.

- Bezkompromisowa, bezpretensjonalna i wiecznie uśmiechnięta osoba - dodaje.

A najbardziej ceni Dorotę za to, że "zawsze powie, co myśli, nikomu się nie podlizuje". Ta cecha akurat nie za bardzo podoba się innej koleżance Magdy z TVN, Kindze Rusin, która ma żal do Doroty, że tak krytycznie wypowiedziała się na temat jej książki "Co z tym życiem".

- Pieprzenie o niczym - podsumowała Dorota literackie dzieło Rusin.

Wyśmiewała się z niej także wcześniej w show Kuby Wojewódzkiego, przedstawiając Kingę jako luksusową, niezbyt rozgarniętą amazonkę. Na temat Magdy opowiadała za to w tym samym show same superlatywy.

- Jest ciepła, wrażliwa, fajna, kolegujemy się - mówiła.

Zaciekle broniła jej też po słynnej aferze z Nergalem, kiedy Mołek "słownie" uśmierciła go w "Dzień Dobry TVN".

- Dajcie już spokój tej Magdzie - apelowała Wellman.

Jej młodsza koleżanka ciężko przeżywała swoją wpadkę na wizji, a Dorota wspierała ją, jak mogła.

- Jak jej się pożalisz, ona natychmiast znajdzie rozwiązanie - opowiada Magda. - Podyktuje przepis na ciasto, przyśle leki w środku nocy, bo coś cię boli, i wszystko robi tak naturalnie, bezinteresownie...

O taką babską przyjaźń niezwykle trudno w show-biznesie, więc Dorota i Magda są szczęściarami, że mają siebie nawzajem.

Monika Finotello

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Na Żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek | Dorota Wellman | TVN SA | show-biznes | miasto kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje