Reklama

"Autobiografia apetyczna" Magdy Gessler

Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia Magdy Gessler w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

- Myślałam o tej książce od dawna, ale nigdy nie było dobrego momentu, by się nad nią pochylić. Wokół mnie codziennie dzieje się tak dużo, nieustannie pracuję, brakuje mi wytchnienia - przyznaje gwiazda.

Reklama

- Niewątpliwie praca nad "Autobiografią apetyczną" wymagała ode mnie o wiele większego skupienia, niż kiedy przygotowuję publikację z przepisami kulinarnymi - podkreśla.

Jaki obraz Magdy Gessler wyłania się po lekturze wywiadu-rzeki z gospodynią "Kuchennych rewolucji"? Na pewno osoby szczerej do bólu i bezkompromisowej.

- Nie usłyszałam od niej ani razu: "O tym nie będziemy mówić" - twierdzi dziennikarka Magda Żakowska, która jest współautorką głośnej autobiografii. - Poruszałyśmy również tematy bardzo bolesne, dotyczące śmierci pierwszej córki czy męża - nie ukrywa.

Mimo że od premiery książki o jej burzliwym życiu minął ponad miesiąc, znana restauratorka nadal nie przestaje zaskakiwać wyznaniami z przeszłości.

- Był taki moment, gdy tata miał różne swoje fascynacje... Wtedy z mamą szukałyśmy 50 groszy na chleb. Tak, zaznałam głodu - powiedziała ostatnio.

- Dlatego zaczęłam inaczej patrzeć na świat. Nigdy nie chciałabym być kobietą zależną od mężczyzny - dodaje.

Małgorzata Pokrycka

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje