Reklama

Reklama

Apartament Carrie Bradshaw sprzedany

Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji został sprzedany. Za 6,1 mln funtów na aukcji znalazł nowego właściciela apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

Apartament z czerwonobrunatnego piaskowca, który mieści się w West Village (w filmie wmawiano widzom, że na Upper East Side), przy 64 Perry Street, służył za mieszkanie Carrie Bradshaw w czasach, gdy jeszcze była singielką, czyli przez trzy pierwsze serie kultowego serialu. Następnie plan zdjęciowy przeniósł się pod adres 66 Perry Street.

Luksusowy, czteropiętrowy budynek składa się z pięciu sypialni i trzech łazienek - mierzy w sumie 381 metrów kwadratowych. Apartament został zaprojektowany w 1866 roku przez znanego architekta Roberta Mooka.

Reklama

To już drugi raz w ciągu roku, kiedy ta nieruchomość trafiła na sprzedaż. Okazało się, że po zakończeniu serialu miejsca związane z "Seksem w wielkim mieście" przyciągają takie rzesze turystów, że nie sposób w nich normalnie mieszkać. Ostatni właściciel wyprowadził się z apartamentu przy 64 Perry Street już po czterech miesiącach.

Nowy nabywca nie tylko zamieszka w apartamencie po Carrie Brashaw, ale także w pobliżu aktorki wcielającej się w jej rolę, ponieważ Sarah Jessica Parker posiada całkiem niedaleko podobny apartament.

Fani serialu nie mogą się już doczekać jego kolejnej odsłony. Tym razem będzie to prequel. "Dzienniki Carrie", do których zaczęły się już zdjęcia, oparte są na książce Candace Bushnell o tym samym tytule i przeniosą fanów "Seksu w wielkim mieście" w lata 80., kiedy Carrie była jeszcze uczennicą liceum w New England.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy