Reklama

Reklama

Apartament Carrie Bradshaw na sprzedaż

Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji trafił na sprzedaż. Za 9,65 mln dolarów można kupić apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

Apartament z czerwonobrunatnego piaskowca, który mieści się w West Village (w filmie wmawiano widzom, że na Upper East Side), przy 64 Perry Street, służył za mieszkanie Carrie Bradshaw w czasach, gdy jeszcze była singielką, czyli przez trzy pierwsze serie kultowego serialu. Następnie plan zdjęciowy przeniósł się pod adres 66 Perry Street.

Okazało się, że po zakończeniu serialu oba miejsca przyciągają takie rzesze turystów, że nie sposób w nich normalnie mieszkać. Ostatni właściciel wyprowadził się z apartamentu przy 64 Perry Street już po czterech miesiącach.

Reklama

Luksusowy, czteropiętrowy budynek składa się z 10 pokojów, 5 sypialni, 3 łazienek, 6 kominków i mierzy w sumie 381 metrów kwadratowych.

Apartament został zaprojektowany w 1866 roku przez znanego architekta Roberta Mooka. Sprzedażą zajmuje się nowojorski oddział Sotheby's.

"Seks w wielkim mieście" ("Sex and the City") to amerykański serial telewizyjny produkowany w latach 1998-2004 przez stację telewizyjną HBO, na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell o tym samym tytule.

Jego akcja rozgrywa się wokół losów ikony stylu i dziennikarki modowej Carrie Bradshaw (Sarah Jessika Parker) i jej trzech przyjaciółek: Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Mirandy (Cynthia Nixon).

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: apartament

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy