Reklama

Antoni Pawlicki w "Komisarzu Aleksie"

W 3. serii "Komisarza Aleksa" na łódzkim komisariacie pojawi się nowy komisarz - Michał Orlicz, w roli którego zobaczymy Antoniego Pawlickiego. - Nie oznacza to wcale, że w nowych odcinkach nie pojawi się już Kuba Wesołowski jako Marek Bromski - zapewnia producentka Monika Jóźwik.

Na widzów nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" "Komisarza Aleksa" czeka w trzecim sezonie wiele niespodzianek. Producenci nie chcą zdradzić wszystkiego, co przygotowali dla fanów czworonożnego detektywa na nadchodzącą wiosnę, ale zapewniają, że nikt, kto fascynuje się śledztwami prowadzonymi przez zgraną ekipę łódzkich policjantów i ich towarzysza Aleksa, nie będzie zawiedziony...

Reklama

- W gościnnych rolach zobaczymy mnóstwo gwiazd na czele z Anną Przybylską, Pawłem Delągiem i Antkiem Królikowskim, a na komisariacie pojawią się aż trzy nowe postacie: laborantka Beata Fabicka (Marta Dąbrowska), profilerka Ewa Wilk (Karolina Gorczyca) i komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) - mówi Monika Jóźwik.

Udział Antoniego Pawlickiego w 3. serii "Komisarza Aleksa" trzymany był do niedawna w wielkiej tajemnicy. Choć dziś jest już pewne, że przystojnego aktora zobaczymy w serialu, wciąż nie wiadomo, kiedy i dlaczego pojawi się na komisariacie oraz jaką rolę odegra w życiu pozostałych bohaterów i... Aleksa.

Orlicz zaopiekuje się Aleksem, bo... Nie, nie zdradzimy, z jakiego powodu czworonożnym detektywem zajmie się pan Michał. Wszystko wyjaśni się lada moment, gdy premierowe odcinki serialu trafią na antenę telewizyjnej Jedynki. Przypominamy, że pierwszy z nich wyemitowany zostanie już w najbliższą sobotę 2 marca, o godzinie 20.20.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Komisarz Aleks | antoni | Antoni Pawlicki | aktor | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje