Reklama

Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

Rok 2015 zapowiada się dla aktora bardzo pracowicie. Zobaczymy go w premierowej produkcji Polsatu "Żony więźniów". Aktor wcieli się w postać jednego z osadzonych, a w roli jego partnerki zobaczymy Paulinę Gałązkę.

Reklama

Kolejne serialowe pary tworzą: Olga Bołądź i Wojciech Błach, Monika Krzywkowska i Ireneusz Czop oraz Beata Ścibakówna i Rafał Fudalej.

W listopadzie zakończyły się prace na planie 7. serii "Komisarza Alexa". Na razie nie wiadomo, co wydarzy się w nowym sezonie, jednak w jednym z wywiadów Antoni Pawlicki zasugerował, że jego bohater będzie miał romans z Lucyną (Magdalena Walach)! - Między nimi iskrzy coraz bardziej. Niemniej są to dwie nadzwyczaj silne i niezależne osobowości. A jak wiadomo, związku takich ludzi nie buduje się w sposób prosty i szybki - powiedział.

Jakiś czas temu aktor zdradził, że po roli w "Czasie honoru" (ostatnio mogliśmy go oglądać w 7. serii) marzy mu się film o Warszawie z lat 20. ubiegłego wieku: - Chciałbym zagrać młodego kieszonkowca, który z miłości do dziewczyny przenosi się z prawobrzeżnej części miasta do centrum.

Mamy nadzieję, że uda mu się spełnić to życzenie w nowym roku!

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje