Reklama

Anna Wendzikowska pokazała swoje zdjęcia na rurze! W sieci wrze!

Niewiarygodne, co Anna Wendzikowska wyprawia na rurze! Pokazała zdjęcia, a internauci wstrzymali oddech. "Często walczę o życie" - wyznała dziennikarka.

Niewiarygodne, co Anna Wendzikowska wyprawia na rurze! Pokazała zdjęcia, a internauci wstrzymali oddech. "Często walczę o życie" - wyznała dziennikarka.
Anna Wendzikowska zachwyciła figurami, które wykonuje na rurze /Paweł Wrzecion /MWMedia

Podczas, gdy jedni wybierają np. relaks na kanapie, Anna Wendzikowska stawia na zupełnie inny sposób "ładowania akumulatorów". Niedawno na jej instagramowym profilu pojawił się post zdradzający, jak obecnie wyglądają treningi dziennikarki z tańca na rurze.

Anna Wendzikowska to kobieta z wieloma pasjami. Nie jest tajemnicą, że ważne miejsce w życiu pięknej dziennikarki zajmują podróże, a lista miejsc, które już odwiedziła, stale się wydłuża. Od kilku miesięcy nie mniejszym zainteresowaniem Wendzikowska darzy również pole dance, a relacje prosto z sali treningowej często trafiają na jej Instagram.

Reklama

Tym razem mama Kornelii i Antoniny opublikowała mini galerię, w której - obok zdjęć wykonanych podczas ćwiczeń - zamieściła również krótkie nagrane. Materiały pokazują, że wykonywane przez nią figury na rurze wymagają nie lada odwagi.

"Często walczę o życie" - przyznała w opisie.

W opisie do jednego z najnowszych postów Anna Wendzikowska przyznała, że treningi pole dance stały się dla niej ważnym punktem w harmonogramie.

"Walka trwa i wkręcam się w to coraz bardziej. Zobaczcie filmik, to nie jest takie łatwe na jakie może wyglądać... często walczę o życie" - napisała.

Pod kadrami ukazującymi Annę Wendzikowską, wykonującą skomplikowaną figurę, szybko pojawiły się słowa uznania ze strony oczarowanych internautów. Spora grupa użytkowników gratulowała również dziennikarce odwagi, doceniając poczynione przez nią postępy.

"Mistrzostwo świata. Ja bym się połamała albo jak już wygięła, to bym tak została forever", "Brawo! Brawo! Brawo! Pełen szacunek", "Jestem pod wrażeniem", "Klasa, Ania", "No Aniu, wyginasz śmiało ciało..." - piszą internauci.

My również jesteśmy pod wrażeniem! Czekacie na kolejne zdjęcia Anny Wendzikowskiej z treningu?

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy