Reklama

Reklama

Anna Starmach urodziła syna. Nadała mu niecodzienne imię

Długo wyczekiwany dzień w rodzinie Anny Starmach wreszcie nadszedł. W czwartek jurorka "MasterChefa" poinformowała na Instagramie, że na świecie pojawił się jej syn. Gwiazda zdradziła także, jakie imię chłopiec będzie nosił.

Długo wyczekiwany dzień w rodzinie Anny Starmach wreszcie nadszedł. W czwartek jurorka "MasterChefa" poinformowała na Instagramie, że na świecie pojawił się jej syn. Gwiazda zdradziła także, jakie imię chłopiec będzie nosił.
Anna Starmach /Kurnikowski /AKPA

Anna Starmach i jej mąż Piotr Kusek doczekali się drugiego dziecka. Para, która ma już dwuipółletnią córeczkę Jagnę, teraz ma też synka. Wybrali dla niego  imię Gustaw. Jurorka MasterChefa przekazała tę radosną wiadomość, publikując zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z nowo narodzonym Guciem w objęciach. "Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej!" - napisała.

Gwiazda TVN nie podała dokładnej daty narodzin chłopca, ale sądząc po tym, że bardzo aktywna w social mediach Starmach od dwóch dni niczego tam nie opublikowała, można przypuszczać, że Gustaw pojawił się na świecie wczoraj lub przedwczoraj.

Reklama

Pod postem kulinarnej specjalistki posypały się gratulacje. Tylko w w ciągu pierwszej godziny od opublikowania zdjęcia z synkiem gwiazda dostała ponad 40 tysięcy polubień i niemal 3 tysiące komentarzy. Wśród nich pojawiły się wiadomości od znanych koleżanek Starmach. "M I Ł O Ś Ć gratulacje, kochana" - napisała Paulina Krupińska, Olga Frycz dodała "Aniu, dużo zdrowia i siły dla Ciebie, a dla Gucia tysiące całusów", zaś Agnieszka Kaczorowska życzyła "Cudownego czasu, Skarby". Wśród gratulacji znalazły się także te od uczestników "MasterChefa". "Aniu, ja to chyba myślami byłam z Wami, tak się cieszę, że jesteście już razem. Dużo zdrowia i sił, jesteś bardzo dzielna" - napisała Kinga Paruzel.

Na małego Gucia czeka w domu siostrzyczka Jagienka. O tym, że będzie miała rodzeństwo, jej mama poinformowała internautów w social mediach na początku grudnia. Fani programu "MasterChef" już wtedy zastanawiali się, czy w związku z narodzinami synka Anna Starmach weźmie udział w jubileuszowej 10. edycji programu, która będzie miała emisję jesienią na antenie TVN.

Castingi online zakończyły się 25 kwietnia i teraz czas na kolejny etap, czyli wybór. Nagrania kulinarnego show z jurorami rozpoczną się prawdopodobnie w wakacje. Fani show nie muszą się niepokoić, bo jak podaje serwis Wirtualnemedia, skład jury pozostanie bez zmian, więc wygląda na to, że Anna Starmach nie będzie potrzebowała zastępstwa.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach

Reklama

Reklama

Reklama