Reklama

Reklama

Anna Powierza: Schudłam nieprawdopodobną liczbę kilogramów

Anna Powierza pracuje nad książką. Będzie to poradnik, w którym opisze swoje zmagania z nadmiarem kilogramów po ciąży i chorobą. Twierdzi, że chce w ten sposób pomóc innym kobietom, borykającym się z podobnymi problemami. Gwiazda "Klanu" nie wyklucza też, że w tym roku spełni swoje aktorskie marzenie i zagra w teatrze.

Anna Powierza w ciąży przytyła 35 kilogramów i przez blisko dwa lata nie mogła wrócić do dawnej figury

Anna Powierza urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Helenę, w marcu 2014 roku. W ciąży przytyła 35 kilogramów i przez blisko dwa lata nie mogła wrócić do dawnej figury. Schudnięcie uniemożliwiała jej długo niezdiagnozowana choroba - okazało się, że aktorka cierpi z powodu schorzenia tarczycy oraz insulinoodporności. Gwiazda serialu "Klan" twierdzi, że obecnie zbliża się do końca walki o odzyskanie szczupłej sylwetki, choć jeszcze nie jest całkowicie zadowolona ze swojego wyglądu.

- To już jest moment, kiedy chudnę i wiem, że schudnę. Właściwie lubię się w każdym wydaniu, w każdej postaci nie było mi źle. Aczkolwiek mam świadomość, że będzie mi jeszcze lepiej - mówi Anna Powierza agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka pracuje obecnie nad książką, w której opisze swoje przeżycia po ciąży i drogę, jaką przeszła, aby odzyskać dawną figurę. Podzieli się także z czytelnikami swoimi doświadczeniami, nie zawsze pozytywnymi, z polską służbą zdrowia. Słynna Czesia z "Klanu" uważa, że jest to jej powinność wobec innych kobiet, które być może borykają się z podobnymi problemami.

- Już w przygotowaniu jest mój poradnik na temat wszystkich chorób, które mnie nękały i nękają jeszcze. Mam nadzieję, że pomoże on kobietom w podobnej sytuacji nie zdołować się, nie zostać z 30 kilogramami nadwagi i depresją, ale coś z tym zrobić, bo naprawdę się da - przekonuje Powierza.

Aktorka twierdzi, że książka jest odpowiedzią na setki maili i wiadomości na portalach społecznościowych, które otrzymała od swoich fanów. Jej wydanie traktuje jako najważniejszy plan na ten rok. Poza tym zamierza nadal wcielać się w uwielbianą przez polską publiczność Czesię w serialu "Klan". Niewykluczone także, że podejmie nowe wyzwanie aktorskie. -  Po raz pierwszy w życiu zaczynam współpracę z teatrem, więc stanę na deskach, spełni się moje ogromne marzenie - przyznaje Powierza.

Aktorka po raz kolejny spróbowała także swoich sił jako modelka. W lipcu wystąpiła w tej roli podczas pokazu mody Doroty Goldpoint w Juracie.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy