Reklama

Anna Popek: Surowa dla gwiazd

Anna Popek ma coraz więcej zajęć. Dziennikarka nie tylko prowadzi nowy program, ale musi też zastąpić koleżanki.

Praca jest jej największą pasją. Popek nigdy nie ukrywała, że zostając dziennikarką spełniła najskrytsze marzenia.

Reklama

Teraz prezenterka ma jeszcze więcej powodów do radości, na antenę wszedł właśnie jej autorski program "Strefa gwiazd". Nadawany w niedzielę rano jest pewnego rodzaju telewizyjnym rankingiem popularności.

- Co tydzień przedstawiam listę dziesięciu osób lub wydarzeń kulturalnych, a widzowie za pomocą sms-ów głosują na te, które cenią najbardziej. Dodatkowo na koniec programu komentuję niektóre zachowania gwiazd i nie zawsze jestem w tych ocenach miła - zdradza Popek.

Nowy program to nie jedyna rewolucja w jej życiu. Dziennikarka wciąż musi zastępować swoje dwie koleżanki: Beatę Sadowską i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, które zostały zawieszone w pracy za udział w reklamach. Dlatego teraz prezenterka samodzielnie prowadzi talk-show "Aleja gwiazd", częściej też możemy oglądać ją w porannym paśmie "Pytanie na śniadanie".

Czy gwiazda długo jeszcze będzie musiała pracować za koleżanki? Na razie oficjalnie nic nie wiadomo, jednak według naszych źródeł, ukarane dziennikarki już wkrótce zostaną przywrócone na swoje stanowiska.

Popek ma przecież jeszcze "na głowie" koncert z okazji 40-lecia Dwójki, gdzie jako jedna z najlepszych prezenterek tej stacji na pewno się pojawi.

- Z tego, co wiem, mam razem z innymi pracownikami Dwójki wykonać układ taneczny - mówi gwiazda.

Pracując na wizji trzeba o siebie bardzo dbać, często w dość ekstremalny sposób. Dziennikarka należy do tych osób, które nie wypierają się faktu, że używają botoksu.

- To nie jest żadna wstydliwa sprawa. Jak się pracuje twarzą, to należy korzystać z różnych sposobów, by utrzymać urodę w dobrym stanie - wyznała jakiś czas temu.

Tym stwierdzeniem Popek wywołała szum w mediach, niektórzy oburzali się, że przyznaje się do używania niebezpiecznej substancji, inni chwalili za szczerość.

Wiadomo, że większość osób pracujących w telewizji korzysta z tego rodzaju zabiegów, jednak niewiele z nich ma odwagę oficjalnie się przyznać. Swego czasu prezenterka opowiedziała też o problemach z utrzymaniem prawidłowej wagi i opisała dietę, którą stosuje.

To miłe, że choć jedna gwiazda głośno mówi o swoich niedoskonałościach i walce z nimi. Większość pięknych pań w Polsce twierdzi przecież, że czas je omija, a ich olśniewająca uroda jest zasługą tylko i wyłącznie dobrych genów.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | 'Gwiazdy' | dziennikarze | Nie | nowy program | Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje