Reklama

Anna Mucha w teatrze i serialu

Anna Mucha zagra w spektaklu teatralnym "Single i remiksy". Jej bohaterka po długiej przerwie wróci także do serialu "M jak miłość".

Najnowsza sztuka, w której zagrasz, to "Single i remiksy" - przedstawienie dotyczące pracy w korporacji. Dlaczego bierzesz w nim udział?

Reklama

Anna Mucha: - Do współpracy namówili mnie producenci, czyli Zdzisław Marcinkowski i Mariola Berg. Jednak najważniejszy był dla mnie tekst Marcina Szczygielskiego. "Single i remiksy" to farsa, spektakl słodko-gorzki. Z jednej strony mamy nadzieję, że widzowie będą się dobrze bawić, a z drugiej, że wyjdą z refleksją, że korporacja nie zawsze jest wymarzonym miejscem pracy, jedynym celem... Warto czasem spojrzeć na swoje życie z boku.

Uważasz, że w tej sztuce jest dużo prawdy na temat korporacji?

- Myślę, że tak. Wszyscy mamy znajomych, którzy pracują w korporacjach i znamy wiele historii, które nam opowiadali. Nasza branża jest dość specyficzna, jednak jestem w stanie wyobrazić sobie pewne stosunki, zależności, strach, emocje, które towarzyszą pracy w korporacji. Nie zapominajmy jednak, że jest to farsa.

Po wielu latach wróciłaś do serialu "M jak miłość". Cieszysz się z tej decyzji?

Na blogu, który prowadzę, spotykam się z ogromnymi wyrazami sympatii. Ludzie cieszą się, że w serialu znów pojawiła się Magda. To miłe, gdy wiesz, że oglądają cię ludzie, którzy lubią twoją postać. Rozmawiałam ze scenarzystką Aliną Puchałą i wiem, że będę miała sporo do grania. Wiem też, że w życiu Magdy wiele się wydarzy...

Jesteś bardzo aktywna na blogu. Dlaczego tak bardzo angażujesz się w aktualizację tej strony?

- Blog daje mi szansę spotkania z ludźmi i ich poglądami. Wiele osób pisze, że odkąd go czytają, zmieniły o mnie zdanie. Mam nadzieję, że dzięki temu internauci mogą zobaczyć we mnie prawdziwego człowieka, a nie telewizyjną postać. Myślę, że to jest wspólna przygoda, którą tworzymy.

------------------------------------------------------

Anna Mucha - aktorka telewizyjna i filmowa. Znana m.in. z filmu Andrzeja Wajdy "Korczak", w którym debiutowała oraz z seriali "M jak miłość", "Usta, usta" i "Prosto w serce". Studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od września 2007 do lipca 2008 roku przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga. 14 października 2012 roku w Teatrze Capitol w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu "Single i remiksy", w którym aktorka gra jedną z głównych ról.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama