Reklama

Reklama

Anna Mucha ostro do internautki

Anna Mucha należy do gwiazd, które mówią to, co myślą. Nowa jurorka w programie "Dance Dance Dance" nie boi się wyrażać swojego zdania i często wchodzi w dyskusje z uczestnikami tanecznego show. Teraz aktorka postanowiła zabrać głos w Internecie. Gdy pod jej zdjęciem na Instagramie pojawił się negatywny komentarz, Mucha natychmiast zareagowała, dając młodej internautce lekcje poprawnej polszczyzny.

Co w głowie, to na języku - oto naczelna zasada Anny Muchy

Do internetowej galerii Anny Muchy trafiają coraz to nowsze fotografie, które zostają obdarowywane przez fanów kobiety licznymi wirtualnymi serduszkami oraz komentarzami. Wśród masy miłych słów, zawsze jednak znajdzie się także te negatywne.

Gwiazdy świadome tego, że Internet jest najlepszym środowiskiem do rozwoju hejtu, przeważnie nie reagują na obraźliwe słowa czy negatywne komentarze. Jednak nie tym razem... Anna Mucha, która słynie z tego, że nie boi się głośno powiedzieć co myśli, ostro odpowiedziała na słowa jednej z internautek.

Reklama

Gdy pod jednym z jej zdjęć pojawił się komentarz: "Strasznie cię nie lubię", Mucha szybko zareagowała, pozostawiając młodej internautce w odpowiedzi lekcję poprawnej polszczyzny.

"Droga Julio!
1. nie można kogoś "strasznie" nie lubić; można BARDZO nie lubić.
2. "Cię" piszemy wielką literą, więc poprawnie zdanie powinno brzmieć: Bardzo Cię nie lubię
3. nie przypominam sobie, żebym była z Tobą na Ty, a na oko wydaje się, że jestem ciut starsza więc: Bardzo Pani nie lubię...
4. dziękuje za poświęcony czas i Twój wysiłek i wkład w rozwój mojego Instagrama, życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia".

Aktorka swoim pouczeniem związanym z poprawną pisownią pochwaliła się na Instastory, publikując screena swojego komentarza z dopiskiem "#homeschooling z ciotką Anką". Taką lekcję młoda dziewczyna z pewnością zapamięta na długo...

Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" oraz nowa jurorka w programie "Dance Dance Dance" pozostaje z fanami w ciągłym kontakcie poprzez portale społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 775 tys. fanów, którzy chętnie komentują i "lajkują" posty gwiazdy.

Do wirtualnej galerii Muchy trafiają zarówno fotografie z życia zawodowego, jak i prywatnego. W ostatnim czasie aktorka zdradziła między innymi, jak radzi sobie z panującą pandemią i jak spędza wolny czas w domu. Wówczas na jej profilu pojawił się wyjątkowy kadr z jej domowymi towarzyszami.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje