Reklama

Anna Mucha: "Będzie biała sukienka" [w "M jak miłość"]

Anna Mucha zakończyła urlop macierzyński po urodzeniu drugiego syna, Teodora. W znakomitej formie wróciła do pracy na planie "M jak miłość". I jeszcze w tym miesiącu poprowadzi w Dwójce wielki koncert na żywo - "Sabat czarownic 5. Kielce 2014".

Gwiazda, która w styczniu urodziła syna, zdążyła już wrócić do świetnej figury sprzed ciąży. Idealną talią wzbudziła ostatnio zachwyt na salonach. Jednak przede wszystkim dała wielki powód do radości fanom "M jak miłość". Jesienią Annę Muchę znów zobaczymy w serialu.

Reklama

W ostatnim sezonie jej bohaterka, uwielbiana przez widzów Madzia Marszałek, napędziła wszystkim strachu. Była poważnie chora, a od śmieci uratował ją dopiero przeszczep serca. Co czeka doświadczoną przez los kobietę w nowych odcinkach? - Nie mogę wiele zdradzić. Powiem tylko, że będzie biała sukienka - zapowiada Anna Mucha.

- Pojawi się też kolejny mężczyzna - dodaje. Wygląda na to, że w życiu Magdy wreszcie wszystko zacznie się układać.

Ostatnio aktorka nie występowała w serialu, bo podczas zdjęć przebywała już na urlopie macierzyńskim. Twórcy "M jak miłość" wysłali więc Madzię do sanatorium. Jak młoda mama radzi sobie po powrocie do pracy? Podobno świetnie, a maleńki Teodor zawsze towarzyszy jej na planie.

Co więcej, być może jesienią maluch poleci z aktorką do USA. Mówi się, że w listopadzie Anna Mucha zagra sztuce wystawianej w Nowym Jorku i Chicago. Zobaczymy, czy tak się stanie.

Pewne jest natomiast, że w piątkowy wieczór (27 czerwca) gwiazda pojawi się w Kielcach. W pięknym Amfiteatrze Kadzielnia poprowadzi koncert "Sabat czarownic". W pełnieniu obowiązków gospodyni wesprze ją nowa gwiazda sagi o Mostowiakach - Barbara Kurdej-Szatan. Ciekawe, czy aktorki polubią wspólną pracę? Może ten występ wypadnie tak dobrze, że po obejrzeniu koncertu scenarzyści "M jak..." postanowią połączyć ich wątki w serialu?

Organizatorzy obiecują, że widzów czeka mnóstwo atrakcji. - W "Sabacie czarownic" będzie więcej magii i czarów - mówi Jarosław Panek, rzecznik Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. - Wracamy do korzeni!

Aleksandra Lipiec

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | białe sukienki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje