Reklama

Reklama

Anna Lucińska: Moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa

Annie Lucińskiej bardzo podoba się nowa rola gospodyni programu telewizyjnego. Twierdzi, że jej serce coraz bardziej skłania się ku tej ścieżce kariery. Gwieździe nie przeszkadza nawet konieczność wstawania o 4:00.

Annie Lucińskiej bardzo podoba się nowa rola gospodyni programu telewizyjnego. Twierdzi, że jej serce coraz bardziej skłania się ku tej ścieżce kariery. Gwieździe nie przeszkadza nawet konieczność wstawania o 4:00.
Prowadzenie programu to coś, co sprawia mi ogromną przyjemność - zapewnia Anna Lucińska /Piotr Andrzejczak /MWMedia

Anna Lucińska od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Znana jest głównie z lubianych przez widzów seriali "Na dobre i na złe", "Apetyt na życie" oraz "Malanowski i partnerzy". Od tego roku próbuje swoich sił również jako prezenterka telewizyjna - w lutym została jedną z prowadzących poranny magazyn TVP1 "Dzień dobry, Polsko!". Gwiazda nie ukrywa, że to nowe wyzwanie zawodowe bardzo jej się podoba.

- Mogę zdradzić, że moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa, prowadzenia programów. Zobaczymy, jak to wszystko pójdzie dalej, ale to jest coś, co sprawia mi ogromną przyjemność - mówi Anna Lucińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorce szczególnie mocno podoba się możliwość poznawania nowych ludzi oraz dynamika, jaką praca ta nadała jej życiu. Gwiazda twierdzi, że codziennie coś się dzieje, a każdy dzień ma wypełniony obowiązkami zawodowymi. Niekiedy wstaje przed 4:00, aby stawić się na planie programu "Dzień dobry, Polsko!", a po zakończeniu nagrań jedzie na plan serialu "Na dobre i na złe". Nie odczuwa jednak zmęczenia, mimo bardzo wczesnej godziny, o której zaczyna dzień.

- Jak już się ktoś przyzwyczai, nastawi się psychicznie, że o tej godzinie trzeba wstać, to absolutnie nie mam żadnego problemu, a nawet sprawia mi to przyjemność. Wszyscy się śmieją, jak to mówię, nie dowierzają - zapewnia Lucińska.

Zdaniem gwiazdy nastawienie psychiczne odgrywa w tym przypadku ogromną rolę. Uważa bowiem, że mózg przyzwyczaja się do nowej pory wstawania i człowiek nie ma problemu z pobudką. Dla niej jedynym poważnym problemem jest śniadanie. Aktorka bardzo lubi zjeść pierwszy posiłek dnia przed wyjściem z domu, o 4:00 nastręcza to jednak trudności. - Ale zawsze coś tam wrzucę na ząb i o 9:00, już po pracy, mogę zjeść normalne drugie śniadanie - przekonuje Lucińska.

Program "Dzień dobry, Polsko!" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-7:45. Codziennie prowadzi go inna para prezenterów. Wśród gospodarzy porannego magazynu TVP1 są takie gwiazdy, jak Anna Popek, Maciej Kurzajewski i Paulina Chylewska.

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL