Reklama

Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

Kiedy rok temu usłyszano o ślubie Anny Stachurskiej z najlepszym polskim piłkarzem, wszyscy sądzili, że dziewczyna to po prostu jedna z WAGs (wives and girlfriends - żony i narzeczone sportowców), czyli ładny dodatek do męża.

Reklama

Szybko wyjaśniło się, że nic bardziej błędnego. Anna ma na swym koncie własne niemałe sukcesy. Od 13. roku życia uprawia karate tradycyjne i zdobywała medale na mistrzostwach Europy i świata.

Dziś już wiadomo, że Anna Lewandowska to dla Roberta prawdziwy skarb. Nie zrezygnowała bynajmniej z kariery sportowej, ale i w mężowskiej ma spory udział. Gdy niedawno piłkarz został Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u, jego żona bez wahania udała się z nim w podróż do Jordanii.

Ponieważ jest aktywna na portalach społecznościowych, ochoczo zdała relację z tej wyprawy - wzruszona opisała wizytę w obozie dla uchodźców. Już dziś niektórzy porównują małżeństwo Lewandowskich do innych par zajmujących się działalnością charytatywną, np. Angeliny i Brada.

Anna, która jest z wykształcenia specjalistką od zdrowego żywienia i, jako sportsmenka oraz osoba publiczna, bardzo o siebie dba, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jej blog "Healthy Plan by Ann" ma wiele stałych czytelniczek. Autorka zachęca do ćwiczeń i podaje przepisy na zdrowe potrawy i napoje.

Ostatnio, przed wakacyjnym wypadem z Robertem, zaprezentowała nawet na swoim profilu zawartość walizki. Okazuje się, że zabrała ze sobą m.in. siemię lniane i kaszę jaglaną! "Uczennicami" Ani są również celebrytki. Głośno jest np. o kontaktach pani Lewandowskiej z Natalią Siwiec. Anna ponoć podziwia ją za charyzmę(!) i przedsiębiorczość. Może niebawem zobaczymy sportsmenkę w drugim sezonie show "Enjoy The View <3 Natalia"?

KS

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje