Reklama

Reklama

Anna Lewandowska: Nie potrafiłam gotować

Anna Lewandowska ma na swoim koncie poradniki, w których oprócz ćwiczeń można znaleźć również przepisy na dania dietetyczne. Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu sztuka kulinarna była zupełnie obca gościowi dzisiejszego odcinka programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Robię potrawy bardzo proste - przyznaje Anna Lewandowska

- Jeszcze kilka lat temu, kiedy mieszkałam w Poznaniu, w ogóle nie potrafiłam gotować. Zrobienie zupy pomidorowej było magią. Teraz oczywiście to wygląda zupełnie inaczej i jestem chodzącym dowodem na to, że "dla chcącego nic trudnego" i każdy może się nauczyć gotować, w każdym wieku - mówi Anna Lewandowska na planie "Hell's Kitchen".

Dziś gwiazda nie wyobraża sobie życia bez gotowania. Co najchętniej przyrządza Anna Lewandowska w swojej kuchni? - Robię potrawy bardzo proste. Staram się, aby składniki pochodziły z Polski, a jeśli dodaję coś egzotycznego, to są to rzeczy niedrogie, dostępne w większości polskich sklepów - wyjaśnia sportsmenka.

Reklama

Żonie Roberta Lewandowskiego, jak każdemu, zdarzają się również kulinarne wpadki. - Czasem to, co miało wylądować na moim blogu, ląduje w koszu na śmieci - przyznaje z uśmiechem Ania Lewandowska na planie kulinarnego show Polsatu.

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska już 8 marca o godzinie 20:05 pojawi się w programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Gwiazda nie tylko będzie oceniała dania uczestników programu, ale przygotowała im także niespodziankę. Co to będzie? Przekonamy się już wieczorem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ania Lewandowska | Hell's Kitchen 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje