Reklama

Anna Kalczyńska świętuje 40. urodziny

Anna Kalczyńska, znana dziennikarka, współprowadząca program śniadaniowy "Dzień dobry TVN", kończy w sobotę, 23 kwietnia, 40 lat.

Anna Kalczyńska na każdej gali zachwyca swą kreacją

"Prawdę mówiąc to zatrzymałam się na czasie, gdy miałam 32 lata. Cały czas mi się wydaje, że dopiero co wyszłam za mąż, że niedawno staraliśmy się o dzieci, że właśnie zaszłam w ciążę z pierwszym synem... Szybko to przeleciało. Dziwnie mi z tą czterdziestką, aczkolwiek nigdy się wiekiem specjalnie nie przejmowałam. Mam dobre tradycje w rodzinie. Moja ciotka, mieszkająca w USA ma lat 80, nosi adidasy i wszędzie chodzi na piechotę" - wyznała Anna Kalczyńska w jednym z wywiadów na początku tego roku.

Reklama

"Ja zamierzam być wesołą ryczącą czterdziestką i nie przejmować się wiekiem. Ale imprezę zrobię huczną. W minionych latach nie urządzałam urodzin, bo albo karmiłam dziecko, albo rodziło się następne - dwoje przyszło na świat w kwietniu. W tym roku tego dnia chcę skupić się na sobie" - dodała.

Anna Kalczyńska-Maciejowska urodziła się 23 kwietnia 1976 roku. Nie przejęła profesji rodziców aktorów - Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego - i została dziennikarką.

Jest absolwentką Kolegium Europejskiego na warszawskim Natolinie i Lingwistyki Stosowanej UW. Kalczyńska studiowała też na Uniwersytecie Bostońskim na kierunku dziennikarstwo. Od 2002 do 2014 roku pracowała w TVN24, zaś od 2014 roku jest współprowadząca program "Dzień dobry TVN". Wcześniej związana była z TVP1 i TVP Polonia.

Prywatnie Kalczyńska jest żoną członka zarządu TVN oraz matką trojga dzieci. Jej wpisy na Twitterze śledzi 38,5 tysiąca użytkowników tego serwisu, zaś zdjęcia na Instagramie - 24,2 tys.

Niegdyś w wywiadzie dla PAP Life Kalczyńska zdradziła, że bardzo lubi tańczyć. "Chyba nawet nieźle mi to wychodzi" - żartowała z PAP Life. Choć na podziwianie jej talentu na parkiecie raczej nie ma co liczyć, bo jak na razie nie zaproponowano jej udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Prezenterce pozostaje życzyć dobrej zabawy z okazji urodzin!

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje