Anna Hałas-Michalska już nie pracuje w TVP

Anna Hałas-Michalska to kolejna osoba, która w ostatnim czasie odeszła z Telewizji Polskiej. Ostatnio prowadziła poranne oraz popołudniowe wydania "Wiadomości" w TVP1.

Anna Hałas-Michalska już nie poprowadzi porannych "Wiadomości"

Anna Hałas-Michalska związana była z TVP od 2006 roku. Najpierw pracowała w "Panoramie" w TVP2, następnie przeszła do "Wiadomości" TVP1, gdzie była reporterką oraz prowadziła poranne i popołudniowe wydania programu. Swoją karierę dziennikarską zaczynała w Radiu TOK FM, potem przez 6 lat pracowała w Polskim Radiu - w redakcji parlamentarnej i jako sprawozdawca sejmowy w radiowej Jedynce.

Reklama

- Po ponad 10-ciu latach rozstałam się z TVP. To była trudna, ale moja decyzja. Mnóstwo wspomnień... - napisała Hałas-Michalska.

- Spotkałam wielu fantastycznych ludzi, którym bardzo dziękuję. Nie chcę nikogo pominąć, więc nie wyliczam. Ale Wam koledzy operatorzy i montażyści dziękuję szczególnie. Bo to Wy dziewczynę z radia, 10 lat temu nauczyliście telewizji. Dziękuję za to, co widzowie mogli zobaczyć, a ja mogłam opowiedzieć. Do zobaczenia! - przyznała dziennikarka.

Anna Hałas-Michalska jest kolejną osobą, która w ciągu krótkiego okresu czasu odeszła z TVP. W środę, 31 sierpnia, z Telewizją Polską pożegnali się: Maciej Orłoś, który przez 25 lat prowadził "Teleexpress", oraz Beata Harasimowicz, związana z TVP przez ostatnie 24 lata.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje