Reklama

Reklama

Anna Guzik rezygnuje z programu "Grzeszki na widelcu"

Anna Guzik nie będzie już prowadziła w Polsat Cafe programu "Grzeszki na widelcu". Kto ją zastąpi?

Anna Guzik nie będzie już prowadziła w Polsat Cafe programu "Grzeszki na widelcu". Kto ją zastąpi?
Anna Guzik zrezygnowała z prowadzenia programu /AKPA

Anna Guzik nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Grzeszki na widelcu". Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, aktorka zrezygnowała z dalszego prowadzenia cyklu z powodów osobistych.

Kto zatem zastąpi Annę Guzik w roli gospodyni show? Najpoważniejszą kandydatką do tej roli jest podobno aktorka Elżbieta Romanowska, znana m.in. z seriali "Ranczo", "2XL", "Słodkie życie". Rozmowy w tej sprawie trwają.

Reklama

W programie "Grzeszki na widelcu" prezentowane są zdrowsze wersje tradycyjnych dań polskiej kuchni. Cykl nadawany jest od jesieni 2014 roku, gdy zastąpił on magazyn "Zdrowie na widelcu".

Przypomnijmy, że program "Zdrowie na widelcu" był emitowany na antenie Polsat Cafe od 2012 roku. Anna Guzik krok po kroku sprawdzała, co jemy i gdzie można znaleźć zdrowe produkty. Odwiedzała supermarkety, radziła widzom, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Zaprosiła widzów do swojej kuchni, w której prezentowała smaczne i bogate w witaminy przepisy.

"Dzięki udziałowi w programie mogę sprawdzić się nie tylko w roli prowadzącej, ale także wzbogacić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania czy racjonalnego robienia zakupów. Szkolę się też kulinarnie. Zazwyczaj po nakręceniu odcinka sprawdzam przepisy we własnej kuchni" - mówiła w jednym z wywiadów Anna Guzik.


INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy