Reklama

Reklama

Anna Dereszowska w ciąży? Aktorka przekazała radosną nowinę!

Plotki o tym, że Anna Dereszowska jest w ciąży, krążyły już od jakiegoś czasu. Teraz jednak udało się je potwierdzić - aktorka wkrótce po raz trzeci zostanie mamą.

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska jest nie tylko wziętą aktorką, ale też spełnioną mamą. Gwiazda ma dwoje dzieci - córkę ze związku z Piotrem Grabowskim - Lenę, oraz 6-letniego Maksa, którego tatą jest Daniel Duniak. Wszystko wskazuje na to, że grono to wkrótce się powiększy.

Anna Dereszowska ponownie jest w ciąży. O jej szczęśliwym stanie jako pierwszy napisał jeden z plotkarskich portali. Jak donosił informator serwisu, aktorka jest już w trzecim trymestrze, ale ciążowy brzuszek nie jest jeszcze bardzo widoczny. Dlatego 40-letnia aktorka nadal może występować na planie serialu "Komisarz mama".

Reklama

"Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka. Potem planowana jest przerwa w zdjęciach, więc Ania trafiła z ciążą idealnie. Wróci akurat na nagrania kolejnej transzy, które będą miały miejsce już po porodzie" - czytaliśmy na łamach serwisu. 

Anna Dereszowska osobiście potwierdziła medialne doniesienia, publikując zdjęcie na Instagramie. Pod postem posypały się gratulacje. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje