Reklama

Reklama

Anna Dereszowska szuka szczęścia

Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

Wiosną pojawiły się plotki, że scenarzyści "Na dobre i na złe" zrezygnowali z kontynuowania wątku kreowanej przez aktorkę postaci, ponieważ żona Marka Bukowskiego, z którym grała sporo scen, poczuła się... zazdrosna. Niewiele było w tym prawdy, bo Anna Dereszowska wraca do Leśnej Góry!

W życie dra Gawryły (Marek Bukowski) z "Na dobre i na złe" znowu wkroczy jego była kochanka, Magda Soszyńska (Dereszowska). Przypomnijmy, że kobieta była żoną sławnego profesora (Krzysztof Wakuliński), mentora Piotra. Gawryłę łączył z nią gorący romans, a owocem tego jest córka, Tosia (Gabriela Świerczyńska).

Reklama

Po śmierci profesora Piotr miał zaopiekować się dziewczynką, jednak Soszyńska, widząc, że lekarz zaniedbuje obowiązki ojca i że zakochany jest w Hanie (Kamilla Baar), postanowiła wyjechać z dzieckiem. W nowych odcinkach powróci i będzie chciała odzyskać ukochanego. Czy rozbije małżeństwo Piotra i Hany?

Anna Dereszowska dołączyła także do obsady "Przyjaciółek". W 4. sezonie zagra żonę Szymona (Filip Bobek), która stanie do ostrej rywalizacji z piękną Ingą (Małgorzata Socha). Okaże się, że dentysta, którego pokochała Gruszewska, ukrywał przed nią swój stan cywilny. Teraz będzie musiał uregulować dawne sprawy i wybrać, z którą kobietą pragnie być.

Gwiazdę zobaczymy również w kolejnym sezonie "Prawa Agaty" oraz w komedii "Dzień dobry, kocham Cię!", do której właśnie zakończyły się zdjęcia.

Jak widać, aktorka jest bardzo zapracowana. Czy nie cierpi na tym jej 6-letnia córka? Dereszowska zapewnia, że nie, ale w jednym z wywiadów przyznała: - Zdarza mi się być dla Lenki zbyt wyrozumiałą i mało konsekwentną. To wynika często z tego, że nie mam czasu, śpieszę się do pracy.

EM

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy