Reklama

Reklama

Anna Czartoryska wraca "Nad rozlewisko"

Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi "Nad rozlewiskiem". Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od września.

Anna Czartoryska znów wcieli się w czarującą Paulę

Dotychczas powstało pięć serii sagi "Nad rozlewiskiem". Pierwsze oparte były na bestsellerowych książkach Małgorzaty Kalicińskiej, a do ostatnich scenariusz pisali już wyłącznie scenarzyści. To ciepła, pełna optymizmu, humoru i życiowej mądrości opowieść o życiu trzech pokoleń kobiet, które swoje szczęście odnalazły na Mazurach.

- Kręcimy kolejną część "Domu nad rozlewiskiem", będzie nazywała się "Pensjonat nad rozlewiskiem". Bardzo się cieszę. To będzie wielki powrót tego serialu i już wszyscy nie możemy się doczekać kolejnego spotkania - mówi agencji Newseria Anna Czartoryska.

Reklama

Zdjęcia realizowane będą od czerwca do sierpnia w Ostródzie i okolicach. Łącznie ekipa filmowa spędzi na planie 65 dni. Serial ma trafić do jesiennej ramówki TVP1, a pierwszy odcinek widzowie obejrzą już 3 września. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Olga Frycz, Anna Czartoryska, Piotr Grabowski i Jerzy Szejbal.

- Gram tę samą rolę - Paulę. Kiedy już niektóre osoby dowiedziały się, że ten serial będzie, to dostaję bardzo dużo ciepłych wiadomości od fanów tego serialu. Okazuje się, że oni wszyscy bardzo tęsknili i czekali na nasz powrót. Myślę, że to wynika na pewno z pięknych widoków, z Mazur, z tego, że panuje tam taka ciepła, wakacyjna, rodzinna atmosfera, i wiem, że widzowie sobie to bardzo cenią - podkreśla Czartoryska.

Piątą część sagi - "Ciszę nad rozlewiskiem", którą TVP1 emitowała na przełomie 2014 i 2015 roku, średnio oglądało 3,79 mln widzów.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska | Pensjonat nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje