Reklama

Reklama

Anna Cieślak o wycofaniu się z "Tańca z gwiazdami": "Moje lewa stopa nie wytrzymała"

"Niestety z żalem muszę wycofać się z programu, ponieważ uległam ciężkiej kontuzji, która nie pozwala mi brać udziału w treningach. Piękny taniec wymaga ogromnej fizycznej pracy, której moja lewa stopa nie wytrzymała" - napisała Anna Cieślak na swoim profilu na Facebooku w czwartek, 22 października.

Anna Cieślak i Rafał Maserak na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Przypomnijmy, że w czwartek, 22 października, wszystkich fanów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zelektryzowała wiadomość, że Anna Cieślak wycofała się z programu.

Telewizja Polsat rozesłała oświadczenie o zmianach w show. "We wtorek podczas treningu Anna Cieślak uległa poważnej kontuzji stopy, która uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Zgodnie z formatem, jednogłośną decyzją jury i producentów show, do programu 'Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami' powraca para, która odpadła w ostatnim odcinku - tj. Ewelina Lisowska i Tomasz Barański" - brzmiał oficjalny komunikat.

Reklama

Następnie głos zabrała Anna Cieślak, która zamieściła na swoim profilu na Facebooku taki wpis.

"Moi Kochani!
Ogromnie wszystkim dziękuję za ciepłe wsparcie i kibicowanie mi w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety z żalem muszę wycofać się z programu, ponieważ uległam ciężkiej kontuzji, która nie pozwala mi brać udziału w treningach. Piękny taniec wymaga ogromnej fizycznej pracy, której moja lewa stopa nie wytrzymała.
Spotkanie z moim partnerem Rafałem Maserakiem - najwyższej klasy tancerzem i trenerem - było dla mnie niezwykłą lekcją świadomości mojego ciała, nauczyło mnie, że jestem w stanie pokonywać własny strach przed nieznanym i osiągać cele, na ktore nigdy wcześniej sama bym się nie zdobyła. Przykro mi, że ta wspaniała przygoda zakończyła się tak nagle.
Dołączam do grona kibiców programu i razem z Wami będę wspierać pozostałych uczestników.
Ania".

W komentarzach internatów od tygodnia nie milkną opinie, że odpadnięcie z show Eweliny Lisowskiej i Tomasza Barańskiego, to "dziwna, niezrozumiała sytuacja". Zobaczymy, jak po powrocie poradzą sobie na parkiecie. Szykuje się ciekawy odcinek. Kolejne starcie gwiazd na parkiecie już w piątek, 23 października, wieczorem w Polsacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje