Reklama

Reklama

"Ameryka Express": Znamy pierwszych uczestników!

Już niedługo na ekrany telewizorów wróci program "Ameryka Express". W sieci pojawiły się nazwiska pierwszych uczestników. Sprawdźcie!

Już niedługo na ekrany telewizorów wróci program "Ameryka Express". W sieci pojawiły się nazwiska pierwszych uczestników. Sprawdźcie!
Tomasz Karolak, Monika Zagajewska, Katarzyna Meller i Maciej Musiałowski - bohaterowie programu "Ameryka Express" (2018) /AKPA

Wiosną 2020 roku w TVN po raz kolejny pojawi się program przedstawiający szaloną podróż gwiazd i ich bliskich. Bohaterowie show "Ameryka Express" wybiorą się tym razem do Kolumbii.

Bez jedzenia, noclegu i pieniędzy, z ekstremalnymi zadaniami do wykonania uczestnicy produkcji TVN walczyć będą o ogromne pieniądze. 

W poprzednich edycjach prowadzącą program była Agnieszka Woźniak-Starak, jednak dziennikarka już jakiś czas temu zapowiedziała, że rezygnuje z tej roli w kolejnych edycjach.

W nieoficjalnych informacjach o następczyni Agnieszki pojawia się nazwisko znanej trenerki kulinarnej. Prawdopodobnie program teraz poprowadzi Daria Ładocha.

Reklama

Niedawno w sieci pojawiła się informacja, że w kolejnej edycji programu ma pojawić się Magda Wójcik - zwyciężczyni tegorocznego "Big Brothera". Jak podaje "Super Express", stacja TVN jest zachwycona Magdą i chce, by ta wzięła udział w kolejnym show. Wójcik jak na razie nie odniosła się do plotek.

Teraz pojawiają się kolejne informacje o uczestnikach programu. Według nieoficjalnych doniesień, wiosną w programie zobaczymy polskich aktorów: Grażynę Wolszczak, znaną z serialu "Na wspólnej" oraz Pawła Deląga, występującego w takich filmach, jak "Ja Wam pokażę", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Quo vadis".

Oprócz nich w szaloną podróż ma się wybrać także zawodnik MMA, który 6 miesięcy temu zakończył swoją karierę - Marcin "Różal" Różalski oraz para znana z serialu emitowanego na TVN "19+", Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

Kogo jeszcze zobaczymy w programie? O tym przekonamy się wkrótce!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ameryka Express | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy