Reklama

Reklama

"Ameryka Express 2": Już po finale! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

Emocje po wielkim finale programu "Ameryka Express 2" jeszcze nie opadły. Trzy pary walczyły o pierwsze miejsce w drugiej edycji produkcji stacji TVN. Walka była niezwykle zacięta! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

Emocje po wielkim finale programu "Ameryka Express 2" jeszcze nie opadły. Trzy pary walczyły o pierwsze miejsce w drugiej edycji produkcji stacji TVN. Walka była niezwykle zacięta! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.
Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska zwyciężczyniami drugiej edycji "Ameryka Express" /AKPA

W finale znalazły się trzy najlepsze pary programu. Jednak to właśnie modelki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska przybiegły najszybciej na metę, gdzie czekała na nie Daria Ładocha.

Zwycięska para zgarnęła 100 tysięcy złotych. Modelki miały mocnych przeciwników. W finale "Ameryki Express 2" ścigali się:
1/ Paweł Deląg i Dariusz Lipka
2/ bracia Grzegorz i Rafał Collins
3/ Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

Paweł Deląg i Dariusz Lipka odpadli po pierwszym dniu finałowego odcinka. Zatem w ścisłym finale walczyły tylko modelki i bracia Collins.

Reklama

Na początku trzynastego odcinka widzowie zobaczyli gwiazdy w zadaniu, które polegało na wykonaniu tradycyjnego, kolumbijskiego dania o nazwie arepa. Po tej misji uczestnicy programu musieli znaleźć ukryte hasło, które pozwoliło im wsiąść na motorówki i wyruszyć na kolejną misję.

Gwiazdy błyskawicznie dotarły tym środkiem transportu na rajską, karaibską plażę. Na miejscu wzięli udział w zadaniu, które wymagało sporej sprawności fizycznej, między innymi pływania oraz trafiania do celu. Później musieli dotrzeć do centrum miasta. Tam z kolei zamienili się w sprzedawców lodów, po czym przeszli z koszem owoców na głowie, by w końcu odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie czekał na nich ostatni amulet w tym sezonie. Z tą misją najlepiej poradzili sobie bracia Collins, którzy zgarnęli nagrodę.

Najbardziej emocjonujące momenty pojawiły się podczas wyścigu po zakorkowanej Cartagenie, po której porozrzucane były kolejne wskazówki, jak dotrzeć na metę. Pierwsza para, która stanęła przed prowadzącą Darią Ładochą, wygrała drugą edycję programu "Ameryka Express". Były to modelki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

Uczestnikami drugiej edycji  "Ameryka Express 2" byli:

1/ Karolina Pisarek (modelka, finalistka "Top Model") z Martą Gajewską-Komorowską (modelka)
2/ Patrycja Markowska (piosenkarka) z Żanetą Luberą (piosenkarka)
3/ Iwona Burnat z Reggiem Benjaminem (uczestnicy programu "Żony Hollywood")
4/ bracia Grzegorz i Rafał Collins (z programu "Odjazdowe bryki braci Collins")
5/ Grażyna Wolszczak (aktorka) z synem Filipem Sikorą
6/ Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał (para z programu "19+)
7/ Paweł Deląg (aktor) z Dariuszem Lipką
8/ Marcin "Różal" Różalski (bokser) z Bartoszem Fabiańskim (zawodnik mieszanych sztuk walki)

Autor: Ula Głowiś
Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL